bu-meme-coin-metaverse’de-resmi-olarak-kullanilmaya-baslandi!

Bu Meme Coin Metaverse’de Resmi Olarak Kullanılmaya Başlandı!

Doge Katili olarak bilinen Shiba Inu (SHIB), metaverse’de token olarak kullanılmaya başlanıyor. SHIB, dijital arsalarda resim ve logo eklemek için bir ödeme yöntemi olarak kullanılacak.

The Metaverse Gelişmeleri

Shiba Inu’nun resmi Twitter adresi duyuruyu paylaşırken, son güncellemeler hakkında da bilgi veriyor. Bu duyuruyla beraber SHIB, metaverse’de dijital arsa teklifi etkinliğinin başlayacağını bildiriyor. Ayrıca bu etkinlik başladığında, SHIB ile resim ve logo eklemek için yapılan satın alımlarda SHIB’lerin yakılacağı da belirtiliyor.

Bunların ötesinde SHIB, dijital arsaların adlandırılması veya isimlerinin değiştirilmesi için de kullanılabilir. Duyuru, SHIB’in HUBS kiralamak için kullanılacağını da iletiyor. HUBS, metaverse’de en yüksek değerli dijital arsalar olarak biliniyor. Shiba Inu, henüz özelliğin açılmadığı ve açıldığında ekosisteme mutlaka bilgi verileceğini ekliyor. Bu özellik etkinleştiğinde SHIB tokenının yanma sayısının artacağı gibi hem de SHIB’in arzında da artış olacaktır.

Shiba Inu’nun projesi olan The Metaverse, her ne kadar başlangıç aşamasında olsa da şimdiden çok fazla ses getiriyor. The Metaverse projesinin, 26.431 adet dijital arsaya sahip olan dört farklı bölgeden oluşması planlanıyor. Bu dört bölge; büyüme, savunma, teknoloji ve para birimleri olarak sınıflandırılıyor. Yani böylece toplamda The Metaverse, 100.595 adet dijital arsadan oluşacaktır.

SHIB Fiyat ve Benimsenmesi

Dün Robinhood, Shiba Inu ile birlikte 3 altcoini listeleyeceğini duyurmuştu. Bu haber ile birlikte SHIB, yaklaşık kadar bir artış görmüştü. Bu yazı yazılırken ise SHIB, son 24 saatteki ’lük bir yükselişle 0,0000264 dolardan işlem görüyor. Ayrıca bu süreçte balinalar da SHIB stoklarını artırmaya devam ediyor. Buna ek olarak SHIB, aylık olarak ” artarak kazanç elde etmeye başladığını gösteriyor.

Öte yandan The Metaverse ve Robinhood listelenmelerinin yanı sıra SHIB, BitPay aracılığıyla artık Ubersmith yazılım şirketinde bir ödeme aracı olarak kabul ediliyor. BitPay’in kabul edildiği birçok ödeme noktasında varlığını sürdüren SHIB, tüm bu gelişmelerle beraber benimsenmesini ve kurumsal kabul edilişini artırıyor.