bu-iki-isimden-yeni-nft-koleksiyonu-geliyor!-tarih-verildi

Bu İki İsimden Yeni NFT Koleksiyonu Geliyor! Tarih Verildi

Bu İki İsimden Yeni NFT Koleksiyonu Geliyor! Tarih Verildi

Ünlü şarkıcı Madonna, hayatın annelikten ilham alan üç farklı yönünü sergileyen özel “Mother of Creation” koleksiyonunu çıkarmak için Bepple ile güçlerini birleştirdi.

Amerikalı şarkıcı ve iş kadını Madonna ve Beeple, şu anda ise bir yıldır üzerinde çalıştığı NFT projesi “Mother of Creation” koleksiyonu için gün saymaya başladı. Koleksiyon sadece 2 gün sonra piyasaya sürülecek.

Madonna ve Beeple Koleksiyonu Tamamladı

Madonna ve Beeple ortaklığında geliştirilen“Mother of Creation” koleksiyonu oldukça özel bir koleksiyon olarak ortaya çıkıyor.  Öyle ki bu koleksiyonda sadece 3 adet NFT bulunurken, bunların hepsinde Madonna’nın insanlığın çeşitli temel yönlerini doğurduğu videoları yer alır.

İlk NFT “Doğanın Anası” olarak adlandırılmıştır ve bitki yaşamına odaklanır. Videoda Madonna’nın laboratuvar yatağında yatarken vücudundan çıkar çıkmaz çiçek açmaya başlayan bir ağacı doğurduğu görülüyor.

İkinci NFT, “Evrimin Anası” başlıklı ve hayvan yaşamına odaklanıyor. Madonna yine çıplak ve harabeye dönmüş bir şehrin ortasında modifiye edilmiş bir araçta otururken, bacakları açık ve içinden birçok kelebek çıkmış olarak tasvir edilmiştir.

Ve son olarak “Teknolojinin Anası” başlıklı üçüncü NFT, teknolojik gelişmelere odaklanıyor ve Madonna’yı bir ormanın ortasında, vajinasından çıkan ve kollarından yukarı ve aşağı yürüyen bir dizi biyomekanik kırkayakla yattığını gösteriyor.

Yatırımcıların bu eserlerden herhangi biri ile ilgilenmesi durumunda, Superrare’de düzenlenecek müzayedeye katılmak için 11 Mayıs’a kadar beklemesi gerekiyor.

Arkasında İyi Bir Neden Olan Eşsiz Bir Koleksiyon

Madonna’nın NFT‘leri, en hafif tabirle, tuhaf olsa da, animasyonların teması ve icrası, her iki sanatçıyı da karakterize eden stille oldukça tutarlı.

Bununla birlikte pop diva, New York Times’a verdiği röportajda değiştirilemez token‘ların (NFT) kışkırtıcı doğasının sadece bir heves olmadığını dile getirdi ve şöyle devam etti;

Sadece provokasyon uğruna kışkırtıcı olmak istemiyorum. Umut için duruyorlar. Teknolojiyi temsil ediyorlar.

Ayrıca yapılan açıklamada bu koleksiyonun geliri üç farklı hayır kurumuna bağışlanacağı bildirildi: Çocukların Sesi Vakfı (Ukraynalı çocuklara yardım sağlıyor), Sevinç Şehri Vakfı (Kongo’daki şiddet mağdurlarına yardım ediyor) ve Kara Anne’nin Kefaleti (Hapsedilen bakıcılara yardım sağlıyor).