bu-altcoin’e-dikkat!-unlu-analist-acikladi;-2022’nin-baslarinda-buyuk-patlama-yasayabilir

Bu Altcoin’e Dikkat! Ünlü Analist Açıkladı; 2022’nin Başlarında Büyük Patlama Yaşayabilir

Bu Altcoin'e Dikkat! Ünlü Analist Açıkladı; 2022'nin Başlarında Büyük Patlama Yaşayabilir

Önde gelen kripto para analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin‘inin 2022’nin başında bir çıkışa hazır olduğunu düşündüğünü belirtti.

Van de Poppe Bu Altcoin Çıkışa Hazır

Van de Poppe’nin kripto eğitim platformu Eight Global, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda popüler altcoin Curve DAO Token‘ın (CRV) şu anda bir yükseliş piyasası yapısı oluşturduğunu belirtti.

Eight Global tarafından yayınlanan tweet’te şu ifadelere yer verildi;

CRV‘nin güzel bir grafiği var ve şu anda daha iyi görünen kripto paralar arasında yer alıyor. USDT çifti daha yüksek dipler ve daha yüksek zirveler yapıyor ve 1,618 fib seviyesini kırmak için başka bir girişimde bulunacak gibi görünüyor.”

CRV, derin likidite çekerek minimum kaymayı sağlamayı amaçlayan istikrarlı paralar için merkezi olmayan bir değişim olan Curve Finance‘in yönetişim token’ıdır. Piyasa değerine göre 74. sıradaki kripto para birimi, içeriğin kaleme alındığı sırada 6.35 dolardan işlem görürken son 24 saatte %8.26’lık bir artış kaydetti.

Ünlü Analist: S’lük Bir Potansiyele Sahip

Van de Poppe’nin CRV için 8.35 dolar hedefi, popüler kripto para biriminin mevcut fiyatından S’ün üzerinde bir artış potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor.

Popüler kripto para analisti ayrıca YouTube’da yayınladığı yeni bir videosunda genel olarak kripto paralar konusunda hala iyimser olduğunu belirtti ve şöyle söyledi;

“Hala, piyasalarda daha uzun bir koşunun gerçekleşmesine neden olacak bir uzama döngüsüne girdiğimizi varsayıyorum. Bildiğiniz gibi, piyasalarda oldukça iyimserim.”

Ancak kripto analisti, lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) kısa vadede tekrar yükselişe geçmesi için 49.400 doları temizlemesi gerektiğini söyledi.

Piyasa değeri bakımından en büyük kripto para birimi BTC, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %0.25’lik bir artışla 47.231 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.