bu-altcoin’e-dikkat!-dusus-egilimi-kirildi,-yeni-bir-ralli-baslayabilir!

Bu Altcoin’e Dikkat! Düşüş Eğilimi Kırıldı, Yeni Bir Ralli Başlayabilir!

Bu Altcoin'e Dikkat! Düşüş Eğilimi Kırıldı, Yeni Bir Ralli Başlayabilir!

Basic Attention Token, dört ay boyunca düşüş piyasasına acı bir şekilde katlandıktan sonra sonunda fiyat hareketi açısından bir sonraki adımını ilan etmeye hazırlanıyor gibi görünüyor.

Basic Attention Token Düşüş Eğilimini Kırıyor

Kasım ayının sonundan bu yana, Basic Attention Token (BAT) bir düşüş trendi içinde kaldı. Ayrıca, üst trend çizgisini sürekli olarak test ederken, bu direnç seviyesini kırmayı bir türlü başaramadı.

Kama daraldıkça BAT, 0,621 dolarlık düşük trend çizgisi desteğini test etmek zorunda kaldı. Bununla birlikte BAT, geçtiğimiz gün yaşanan .28’lik bir rallinin ardından üst trendi kırıp onun üzerinde kapanmayı başarabilir. Ancak bunu destek olarak test edip etmeyeceği hala sorgulanabilir.

BAT Yatırımcılarının v.6’sı Kar Elde Ediyor

Kripto para yatırımcıları yaşanan son düşüşlerden büyük zararlar elde ederken BAT sahipleri piyasadaki diğer altcoin yatırımcılarından aslında çok daha iyi durumda.

Verilere göre ağdaki 423.51k adreslerin sadece ’si kayıplarla karşı karşıya. Geriye kalan v,6’sı bu düşüşlerde kar elde etmeyi başarıyor.

Ancak tüm bunlara ek olarak, son üç ayda Basic Attention Token zincirindeki tüm işlemlerin toplam hacminde düşüş yaşanıyor. Ortalama 48.21 milyon dolardan şu anki ortalaması olan 10.44 milyon dolara geriledi.

Aslında, aktif olmayan sadece yatırımcılar değil. Toplam BAT arzının @,17’sini kümülatif olarak elinde tutan BAT balinaları zincirdeki faaliyetlerini azalttı. Bu, toplam işlem hacimlerinin basın zamanında 391 milyon dolardan sadece 6,9 ​​milyon dolara düşmesine neden oldu.

Aynı şekilde, popüler internet tarayıcısı Brave’in yerel varlığı Brave cüzdanlarını değiştiren yatırımcılar için NFT düşürme yarışmaları düzenlediğinden, Basic Attention Token’ın sosyal stratejileri bir fiyat artışı lehine oynayabilir. Ayrıca World of Women NFT’lerini ödül olarak paylaşarak Kadınlar Günü fırsatını değerlendiriyorlar.

Bu taktikler, son birkaç gün içinde sosyal varlığı önemli ölçüde iyileştiğinden, token’a yardımcı oluyor gibi görünüyor. Öyle ki bu hamlelerle birlikte hakimiyet %0.7’ye ulaştı ve Polkadot‘tan daha yükseğe tırmandı.