btc,-bnb,-ltc,-ada-fiyat-analizi-–-2-nisan-2021

BTC, BNB, LTC, ADA Fiyat Analizi – 2 Nisan 2021

Kripto para piyasası boğa koşusuna devam ediyor. Bitcoin (BTC) 60.000 dolar seviyesini aşmaya çalışırken, en popüler ikinci kripto para birimi Ethereum 2.080 dolar ile yeni bir rekora imza attı. Bununla birlikte BTC dominansının `’ın altına düşmesi altcoin sezonunu hızlandırdı. Altcoinler yükseliş trendini koruyabilecek mi?

Boğalar kripto para piyasasını domine ediyor. Piyasa değerine göre en büyük 10 kripto para birimi yeşil bölgede işlem görüyor. İstatiği bozan tek altcoin %0.78 düşüşle Uniswap oldu.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin (BTC) fiyatı 59.000 dolar seviyelerinde konsolide oluyor. Günün erken saatlerinde boğalar BTC fiyatını 60.000 dolarlık kritik direnç seviyesine taşısalarda BTC 60.100 dolarda reddedildi. Ani bir geri çekilme yaşandıktan sonra Bitcoin fiyatı 59.000 dolar seviyesinin üzerinde seyretti. Bitcoin beklenen rekor seviyeleri henüz göremedi. Bunun için piyasaya yüksek miktarlarda alıcı girmesi gerekebilir. Bitcoin fiyatı, haberimizin hazırlandığı sırada 59.100 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB) günün en çok kazandıran kripto para birimlerinden biri oldu. BNB fiyatı %9’luk artış kaydetti. Artışa rağmen, likidite yükselişi sürdürmek için yeterli olmayabilir. Bununla birlikte olası bir aşağı yönlü harekette BNB büyük kayıplar yaşayabilir. Öte yandan BNB momentumunu koruyabilirse 400 dolar yolculuğuna çıkabilir. BNB fiyatı haberimizin hazırlandığı sırada 338 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Litecoin (LTC)

Litecoin (LTC) fiyatı 24 saatlik zaman diliminde %1.89’luk bir artış kaydetti. Litecoin fiyatı 205 dolarlık direnci noktasının üzerine çıktı. Olası bir yukarı yönlü fiyat kırılmasında boğalar LTC fiyatını 240 dolara kadar çıkarabilir. Litecoin (LTC), haberimizin hazırlandığı sırada 206 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Cardano (ADA)

Son zamanların en popüler kripto para birimi ADA, birkaç gündür kayda değer bir yükseliş gösteremedi. Günlük grafikte ADA, yükseliş trendi için güç topluyor olabilir. Boğalar 1.54 dolarlık zorlu direnç noktasını kırdığında uzun vadeli senaryoları devreye girebilir. ADA, haberimizin hazırlandığı sırada 1.20 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.