bored-ape-yacht-club-(bayc)-nft’leri,-eminem-ile-rekor-kirdi

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’leri, Eminem ile rekor kırdı

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’lerinin taban fiyatı, dünyaca ünlü rapçi Eminem’in koleksiyondan bir parça satın almasıyla birlikte rekor kırdı. 10 bin benzersiz NFT’den oluşan koleksiyonun taban fiyatı, bugün 68 ETH’nin üzerine çıktı.

123 ETH ödedi, profil resmi yaptı

Eminem, NFT pazar yeri OpenSea’da perşembe günü gerçekleştirdiği satın alımda 123.45 ETH, yani yaklaşık 460 bin dolar ödedi. Ünlü rapçi, ardından satın aldığı NFT’yi Twitter’da profil resmi yaptı.

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’si satın alan Eminem, bunu Twitter profil resmi yaptı

NFT’yi satan BAYC üyesi GeeGazza ise Twitter hesabından Eminem’e satın alımı için teşekkür etti. Web 3 odaklı dijital ajans Six de Eminem’in NFT’yi satın almasına aracı olduklarını ve bundan onur duyduklarını açıkladı.

BAYC koleksiyonunun taban fiyatı, geçtiğimiz günlerde CryptoPunks’ı ilk kez geride bırakmıştı. BAYC, geçen senenin Nisan ayında piyasaya sürüldü. Ethereum blok zincirinde yer alan NFT’ler; kürk rengi, gömlek ve şapkalar gibi 170’den fazla özellik üzerinden oluşturuldu. Bugüne kadar koleksiyondan tek bir NFT için ödenen en yüksek ücret 769 ETH oldu. NFT’lerin toplam piyasa değeri ise 2.5 milyar doların üzerinde.

The post Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’leri, Eminem ile rekor kırdı appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.