blockchain-veri-sirketi-acikladi:-shiba-inu-2030-yilinda-0’a-gidebilir!-iste-nedeni

Blockchain Veri Şirketi Açıkladı: Shiba Inu 2030 Yılında 0’a Gidebilir! İşte Nedeni

Blockchain Veri Şirketi Açıkladı: Shiba Inu 2030 Yılında 0'a Gidebilir! İşte Nedeni

Okuma Süresi: 2 Dakika

Blockchain veri firması Finder, Nisan ayına kadar fintech uzmanları ile bir anket hazırladı. Finder tarafından yayınlanan bir rapor, bu ankete katılan panelistlerin s’ünün yatırımcıların SHIB satması gerektiği görüşünde olduğunu gösterdi.

Shiba Inu 2030 Yılında 0’a Gidebilir

Finder, 36 fintech uzmanı ile yaptığı anket sonucunda yayınladığı bir raporda, ankete katılan panelistlerin s’ünün yatırımcıların SHIB satması gerektiği görüşünde olduğunu belirtti.

Genel fikir birliği, SHIB’nin 2022 yılına kadar kademeli olarak değerini kaybedeceği ve 2030 yılına kadar sıfıra yakın bir değere sahip olacağı yönünde.

Popüler şaka para birimi Shiba Inu, hali hazırda raporun 2022 sonu için öngörülen seviyesinin çok altında işlem görüyor. Öyle ki SHIB şu anda 0.00001236 dolardan işlem görmeye devam ederken, Finder raporu Shiba Inu‘nun 2022 yılını 0.00001875 dolar seviyesinde bitirmesi gerektiğini gösteriyor.

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci şaka para birimi olan Shiba Inu (SHIB) son 24 saatte %1.86 düştü ve bu yıl şimdiye kadar değerinin c’ünü kaybetti.

 

Neden SHIB Satmalısınız?

Finder tarafından ankete katılan analistler, SHIB gibi meme coin‘lerin çok az fayda sağladığı ve fiyatlarının hype tarafından desteklendiği konusunda genel bir fikir birliğine sahipti.

Ayrıca analistler, piyasanın olgunlaşmaya başlamasıyla ve sermayenin her oyuncunun bir ödül kazanması umuduyla sahaya dağılmak yerine kaliteye ve değere akmaya başlamasıyla birlikte SHIB gibi kripto para birimlerinin öleceğinin de altını çizdi.

DigitalX Asset Management fon başkanı Matthew Harry, Finder’a verdiği demeçte şu ifadelere yer verdi;

Terra’nın son çöküşü gibi piyasayı değiştiren olaylarla birlikte, yatırımcılar ne satın aldıkları konusunda daha anlayışlı hale gelebilirler. Yükselen enflasyon ve faiz oranlarının da SHIB’nin 2021’deki yükselişinde önemli bir rol oynayan likiditeyi azaltması bekleniyor.

Buna ek olarak Finder’a göre, teknik göstergeler en büyük ikinci şaka para birimi olan Shiba Inu‘nun satışına işaret ediyor. Öyle ki SHIB’nin 2025 yılına kadar 0.0000025 dolara düşmesi ve 2030 yılına kadar sıfıra yakın bir değerde olması bekleniyor.

Shiba Inu Bu Durumu Değiştirebilir mi?

Proje, ekosistemine fayda sağlamak için bazı girişimlerde bulundu. Bu yılın başlarında, SHIB yeni bir metaverse başlattı ve stake ödülleri sunabilecek sanal arazi satmaya başladı.

Platform ayrıca doğrudan blok zincirinde fayda sağlayan NFT‘leri ve token’lari de tanıttı.

Ancak Finder analistleri, bu çabalara rağmen, 2022 yılına kadar tokenin kazanımlarını büyük ölçüde “yutturmaca”nın yönlendirmesinin beklendiği görüşünde. Ve piyasalar şu anda sert baskı altındayken, yutturmaca elde edilmesi zor bir şey olabilir.

Öte yandan Shiba Inu projesinin de hala inananları bulunuyor ve son veriler, ETH balinalarının sürekli olarak token’ı daha düşük seviyelerde biriktirdiğini gösteriyor.