bittorrent-ve-wink-sov-yapiyor:-btt-ve-win-yukselisi-ne-zaman-duracak?

BitTorrent ve WINk Şov Yapıyor: BTT ve WIN Yükselişi Ne Zaman Duracak?

BitTorrent (BTT) ve WINk (WIN) son günlerde kripto para piyasasına damga vurdu. İki kripto para birimi de yaklaşık olarak 1 haftadır yükseliş grafiklerini devam ettiriyor ve yükselişlerin çok fazla olduğu görülüyor. Bu durum yatırımcılar için çok iyi olsa da analistler düşüşün çok sert olabileceği konusunda yatırımcılar uyarıyor.

BitTorrent’in Muazzam Artışı

Sergilediği muazzam performans ile piyasa hacmi bakımından en büyük 10. kripto para konumuna yükselen BitTorrent, bu sabah 0,0135 dolar ile yeni bir rekora imza attı. Fiyatı ile birlikte 13,2 milyar dolarlık piyasa hacmine ulaşan BTT’nin yükseliş grafiğine bakıldığında aslında fiyatın nasıl yükseldiği görülüyor.

Her ne kadar son yükseliş hamleleri son 1 haftada gelmiş olsa da BTT’nin 16 Mart’ta 0,0015 dolardan işlem gördüğü düşünüldüğünde yaklaşık olarak 20 günde 00 artış yaşadığı görülüyor. Bununla birlikte son bir haftada yaklaşık olarak 00 artan BTT coin’in nerede duracağı ile ilgili kafalar karışık gibi görünüyor.

Bazı analistler fiyatın çok yükseldiğini ve geri çekilmenin çok sert olabileceğini ifade ederken bazı analistler korkuya gerek olmadığını ve yükselişin bir süre daha devam edeceğini ifade ediyor.

1 Haftada P0 Artış: WIN

WINk de son günlerin en çok kazandıran bir diğer kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Son 1 haftada P0’ün üzerinde bir artışla yatırımcısının yüzünü güldüren WIN, bugün erken saatlerde 0,0024 dolar ile kendi rekorunu kırdı.

Yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,0022 dolardan işlem gören WIN de aslında BTT’ye benzer şekilde çok hızlı ve sert yükseldi. Dolayısıyla BTT ile ilgili yapılan tüm uyarıların WIN için de geçerli olduğu ifade edilebilir.

Tüm bunlara ek olarak BTT ve WIN’e Türk yatırımcının ilgisinin yoğun olduğu görülüyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.