bitcoin’in-her-adimini-bilen-analist-az-bilinen-bir-patern-belirledikten-sonra-xrp’de-bu-yaklasimi-sergiledi-–-mahsup.net

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist Az Bilinen Bir Patern Belirledikten Sonra XRP’de Bu Yaklaşımı Sergiledi – Mahsup.net

Ticaret efsanesi Peter Brandt’a göre XRP, inanılmaz derecede nadir bir model oluşturdu. Deneyimli emtia traderı Peter Brandt, son tweetine göre XRP’nin Bitcoin’e karşı yükselebileceğine inanıyor.

XRP / BTC kuru, nokta ve şekil grafikleri tarafından kullanılan “son derece nadir” bileşik dayanak modelini oluşturdu. Brandt, bunun “güçlü” bir satın alma sinyali olabileceğini söylüyor.

Tersine Dönüş

Yalnızca birkaç yılda bir tespit edilebilen bileşik dayanak noktası oluşumu, Brandt’in açıklamasına göre, genellikle belirli bir varlığın dipten düştükten sonra trendin tersine dönmeye hazır olduğunu gösterir:

Bileşik dayanak noktası her zaman bir alt kalıptır. Asla tepede değildir. Bir piyasa, uzun süreli ve soluksuz bir düşüşün ardından karmaşık bir H&S üst modeli oluşturduğunda ortaya çıkar.

XRP, 5 Mart 2018’den bu yana ilk kez bugün erken saatlerde 1 dolar seviyesini geçtikten sonra geçen haftaya göre yüzde 72’den fazla arttı.

Brandt, kripto para birimini inanılmaz derecede eleştirdi ve blockchain şirketi Ripple ile olan ilişkisi nedeniyle defalarca “dolandırıcılık” olarak nitelendirdi.

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist Az Bilinen Bir Patern Belirledikten Sonra XRP’de Bu Yaklaşımı Sergiledi – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.