bitcoin’de-tarihi-konferans-turkce-olarak-uzmancoin-youtube-kanalinda!

Bitcoin’de tarihi konferans Türkçe olarak Uzmancoin Youtube kanalında!

Dünyanın dört bir yanından on binlerce katılımcı beklenen Bitcoin 2022 etkinliği, 6 Nisan Çarşamba günü ABD’nin Miami şehrinde başladı. Etkinlik, 6-7-8-9 Nisan günlerinde gerçekleşecek ve ilk 3 gün konuşmalarla birlikte çeşitli etkinliklerle geçecekken son günde ise konserler düzenlenecek.

Etkinlik boyunca gözler, gelecek olan duyurularda olacak. Konferansa El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele’nin yanı sıra MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, PayPal’ın kurucusu Peter Thiel, ünlü psikolog Jordan Peterson, Ark Invest CEO’su Cathie Wood ve tenis efsanesi Serena Williams gibi çok sayıda önemli isim konuşmacı olarak katılıyor.

Uzmancoin Youtube kanalında Bitcoin 2022 etkinliğinin önemli konuşmalarını ve duyurularını anlık Türkçe çeviri ile takip edebileceksiniz.

Bitcoin 2022, Bitcoin’de fiyatı etkileyebilecek olası gelişmeler nedeniyle yakından izlenecek. Geçen yıl düzenlenen Bitcoin 2021’de El Salvador’un Bitcoin’i resmi para yapacağı duyurulmuştu. Bunun gibi bir başka sürpriz açıklamanın daha yapılıp yapılmayacağı merakla bekleniyor. Özellikle ikinci günün, yani perşembe gününün bu anlamda önemli olabileceği değerlendiriliyor. Bitcoin ve kripto paralar için oldukça önemli olan bu etkinliği anlık olarak Uzmancoin Youtube kanalından takip edebilirsiniz. Cash App’in isim sponsoru olduğu ve dünyanın dört bir yanından binlerce kişinin katılacağı Bitcoin 2022, sektörün önde gelen şirketlerince de destekleniyor.

The post Bitcoin’de tarihi konferans Türkçe olarak Uzmancoin Youtube kanalında! appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.