“bitcoin-guclu-bir-kirilmanin-esiginde”-diyen-analist-bu-duzeylere-dikkat-cekti-–-mahsup.net

“Bitcoin Güçlü Bir Kırılmanın Eşiğinde” Diyen Analist Bu Düzeylere Dikkat Çekti – Mahsup.net

Geçen hafta Bitcoin düşüşe geçti ve yatırımcıların dipten satın alması için bir alan açtı. Yakın vadede boğalar piyasayı yeni bir fiyat seviyesine taşımak için iyi bir şekilde hazırlanmış gibi görünüyor. Bu durum, son piyasa güncellemesinde Bitcoin’in önemli bir kırılmanın eşiğinde olduğunu açıklayan analist Filbfilb tarafından da not edildi.

Piyasa uzmanı Bitcoin fiyatının güçlü bir kırılmanın eşiğinde olduğunu açıkladı

“Coinbase’in bu ayın 14’ünde halka açılacağını duyurmasının ardından satış baskısı Bitcoin’i yükseliş dalgalanması başlamadan önce aşağı yönlü düzeltmeye zorlayabilir,” diyen analist, şunları not etti:

“Hareketli bir haftanın ortasında, hafta sonunun da gelmesiyle, iyimser olmamak zor. Çok vahşice kırılma yaşanacağını düşünmüyorum, ancak güçlü bir kopuşun eşiğinde olduğumuzu düşünüyorum.”

Bitcoin ilk kez 20.000 dolara ulaştığında, yeni seviyelere hızlı bir şekilde sıçradı. Bu patern, Bitcoin sonunda 50.000 dolara ulaşana kadar haftalarca devam etti. Analiste göre aynı paternin Bitcoin 60.000 dolara ulaştığında da kendini tekrar edeceğini not etmek önemlidir:

Uzun vadede ayı piyasası zayıfladığında, boğaların en az 70.000 dolara çıkabileceğini tahmin ediyor. Filbfilb’e göre bu çekişe ayak uydurmak, Bitcoin’i daha sonra 95.000 dolara gönderebilir. Bu fiyat seviyesinin yıl sonuna kadar devam edip etmeyeceği ise tamamen piyasa faaliyetlerine bağlı.

Analist, Ethereum için de umutlu

Bitcoin hala yatay hareket ederken altcoin’ler çoktan yeni seviyelere çıkmaya başladı. Analist, Ethereum’un ETH’si için daha umutlu yorumlarda bulunuyor. Analist, ağ eprformansını artırmak için ayarlanan EIP güncellemesinin fiyatları daha yükseğe gönderebileceğini belirtti:

“Ethereum 1559 güncellemesine doğru ilerliyor. Bunun yanı sıra ETH grafiği klasik bir Livermore Speculative Schematic gibi görünen bir oluşum gösteriyor, bu da birikimin önümüzdeki birkaç ay içinde sonlanacağını ve daha büyük bir yükselişe önayak olacağını gösteriyor.”

“Bitcoin Güçlü Bir Kırılmanın Eşiğinde” Diyen Analist Bu Düzeylere Dikkat Çekti – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.