bitcoin,-ethereum,-litecoin-teknik-analizi:-yukselis-sonrasi-hedefler

Bitcoin, Ethereum, Litecoin teknik analizi: Yükseliş sonrası hedefler

Bitcoin: BTC/USDT

Geçen hafta belirttiğimiz Bayrak formasyonu kırılımı gerçekleşti ve direnç bölgesinde fiyat hareketimiz devam ediyor. Bayrak formasyonun hedefi olarak belirlediğimiz 65945 seviyesini hedef olarak belirleyebiliriz. Direnç bölgesinden satış baskısı oluşur ise destek olarak 55000, 53000 ve 50427 seviyeleri takip edilebilir. Eğer 50427 seviyesinin altında mum kapanışı yapar ise tekrar orta vadede düşüş trendine girer.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT
Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Ethereum: ETH/USDT

Orta vadede yükseliş trendi devam ediyor. Direnç olarak çalışan 1736 seviyesini sert kırarak artık bu seviyeyi destek yapan fiyat hareketimiz 2043 seviyesini de kırar ise Harmonik Butterfly Pattern oluşumuna kadar yükselişini sürdürebilir. Satış baskısı gelir ise Destek olarak takip edilecek seviyelerimiz 1868 ve 1736. Yükselişlerde hedef olarak belirlenecek seviyelerimiz ise 2043 ve 2243 seviyeleridir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT
Ethereum grafiği: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

Simetrik Üçgen formasyonunun içinde fiyat hareketini sürdüren grafiğimizde aynı zamanda Harmonik Butterfly Pattern oluşumu mevcut. Üçgenin yukarı yönlü kırılımı ile hedefi Butterfly patternin oluşumunun tamamlandığı seviye birbirine çok yakın. Düşüşlerde 168 ana destek seviyesi takip edilmeli. Bu seviye aşağı yönlü kırılır ve altında mum kapanışı yapar ise orta vadede düşüş trendi başlar. Üçgenin yukarı yönlü kırılımı ile 272 seviyesi hedef olarak belirlenmeli. Direnç olarak 229 ve 243 seviyeleri takip edilmeli.

Litecoin grafiği: LTC/USDT
Litecoin grafiği: LTC/USDT

The post Bitcoin, Ethereum, Litecoin teknik analizi: Yükseliş sonrası hedefler appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Leave a Comment

Your email address will not be published.