bitcoin,-ethereum,-litecoin-analizi:-btc,-eth-ve-ltc’de-izlenecek-seviyeler

Bitcoin, Ethereum, Litecoin analizi: BTC, ETH ve LTC’de izlenecek seviyeler

Bitcoin: BTC/USDT

4 saatlik grafiğimizde oluşturduğu Bayrak formasyonu kırdıktan sonra belirlediğimiz 60133 direncinden satış baskısı geldi. Bu satış baskısı ile Bayrak formasyona Throwback yapan fiyat hareketimiz 60133 direncini kırar ise formasyonunda hedefi olan 65945 seviyesine kadar yükselebilir. Düşüşlerde 56769 ve 53000 destek seviyeleri takip edilmeli. Ana destek olarak da 50000 seviyesi takip edilmeli ve bu seviyenin altında mum kapanışı olmadığı sürece yükseliş trendi devam eder.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT
Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Ethereum: ETH/USDT

Yeni bir zirve yapan fiyat hareketimizde Harmonik Butterfly Pattern oluşumuna kadar yükseliş devam edebilir. Simetrik Üçgen formasyonunda kırılımı ile yükseliş hareketini doğrulayan grafiğimizde düşüşlerde 2043 ve 1944 destek seviyeleri takip edilmeli. Simetrik Üçgen formasyonun hedefi ile Butterfly Pattern oluşumunun D seviyesi çok yakın 2243 ve 2344 seviyeleri hedef olarak belirlenmeli ve bu seviyelerden satış baskısı gelebileceği unutulmamalı. 1530 seviyesinin altında mum kapanışı olmadığı sürece orta vadedeki yükseliş trendi devam eder.

Ethereum grafiği: ETH/USDT
Ethereum grafiği: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

Simetrik Üçgen formasyonun içersinde hareketine devam eden grafiğimizde Harmonik Butterfly Pattern oluşumu da gözlemleniyor. Simetrik Üçgenin kırılımı ile hedef olarak 272 Butterfly Pattern D seviyesi takip edilebilir. Grafiğimizde 229 ve 243 direnç seviyeleri de takip edilmeli. 168 ana destek seviyesinin altında mum kapanışı yapmadığı sürece orta vadede yükseliş trendi devam eder.

Litecoin grafiği: LTC/USDT
Litecoin grafiği: LTC/USDT

The post Bitcoin, Ethereum, Litecoin analizi: BTC, ETH ve LTC’de izlenecek seviyeler appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Leave a Comment

Your email address will not be published.