bitcoin-(btc)-durdu,-holochain-(hot)-yukselisi-basladi:-hot’un-fiyat-hedefi-ne?

Bitcoin (BTC) Durdu, Holochain (HOT) Yükselişi Başladı: HOT’un Fiyat Hedefi Ne?

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) bugün itibarıyla yeniden 60.000 dolar seviyesine ulaşırken Ethereum (ETH) da 2.000 doların üzerine çıktı. Neredeyse 1 haftadır hiç durmadan yükselen Holochain (HOT) özellikle 0,018 dolar seviyesindeki dirençten dönse de yeniden harekete geçti.

HOT Yeniden Yükseliyor

HOT fiyatının 0,018 dolar seviyesine gelmesi ve aslında Ethereum karşısında da tüm zamanların en yüksek seviyesine kadar çıkması, burada hafif bir konsolidasyon yaşanacağına yönelik beklentileri arttırdı. HOT fiyatı da 0,019 doları gördüğü 30 Mart tarihinden sonra yaklaşık 2 gün yatay seyrederek 0,016 dolar seviyesinden işlem gördü.

HOT/USD paritesinin bugün itibarıyla ise üçgen formasyonundan kurtulduğu ve yeniden yükselişe geçtiği görülüyor. HOT için kritik direnç olan 0,018 dolar seviyesinin üzerine çıkılması aslında kırılmanın da gerçekleştiğini kanıtladı. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,020 dolardan işlem gören HOT, son 24 saat içerisinde yükseliş elde etti.

HOT Teknik Analizi

HOT fiyatı için özellikle ABD doları bazında bunun devamında herhangi bir direnç bulunmuyor. Fiyatın keşif aşamasına geçmesi ve hiç bitmeyecekmiş gibi yükselmesi, yatırımcıları heyecanlandırsa özellikle psikolojik direnç noktalarına dikkat etmek gerekiyor.

HOT/USD paritesinde 0,020 dolar seviyesi önemli bir destek olabilir ve fiyatın buradan sonraki ilk hedefi 0,050 dolar olacaktır. ETH karşısında da tüm zamanların rekoruna yaklaşan HOT, BTC karşısında ise hala yaklaşık olarak ve üzerinde yükselişe ihtiyaç duyuyor.

HOT fiyatının takriben 0,040 dolar seviyesinin üzerine çıkması ise FOMO’nun şiddetlenmesini sağlayabilir. Son 24 saat içerisinde 1 milyar doların üzerinde ticari hacme ulaşan HOT şu an için gündeme damga vuran kripto paralar arasında yer alıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.