bitcoin-borsasi-narkasa,-btt-(bittorrent)’yi-listeliyor!-–-mahsup.net

Bitcoin Borsası Narkasa, BTT (Bittorrent)’yi Listeliyor! – Mahsup.net

Bitcoin borsası Narkasa’nın yeni kripto para listelemeleri devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde UNI, 1INCH ve HOT’tan sonra şimdi de BTT listeleyeceğini duyuran platform, son günlerde büyük artışlar yaşanan kripto paraları listelemesiyle de dikkat çekiyor. Narkasa, geçtiğimiz haftalarda da HOT listeleyip platformlarına Türk Lirası yatıran kullanıcılarına HOT (Holo) hediye dağıtımı yapmıştı.

Bitcoin borsası Narkasa’nın yeni kripto para listelemeleri devam ediyor

Listelemede yeni eklenecek kripto para olarak BTT (Bittorrent)’in duyurulması kullanıcılar tarafından olumlu karşılandı. Bitcoin borsası Narkasa.com’un BTT listelemesi BTT/USDT ve BTT/TRY işlem çiftleri alternatifiyle açılıp, 12.04.2021 tarihi Türkiye saati ile 00:00’da BTT yatırma çekme işlemleri ve aynı gün saat 21:00’de BTT market işlemleri başlayacak.

Bittorrent (BTT) Nedir?

TRON Ağı üzerinde oluşturulmuş bir token olarak BitTorrent protokolü ile eş zamanlı çalışmak üzere planlandı. Internetin ilk merkezi olmayan ağlarından olan BitTorrent, verisel olarak büyük dosyaların internet üzerinden aktarılması için kullanılan P2P protokolüdür. BTT’nin teknik dokümanına göre projenin ilk amacı veri paylaşım sürelerini kısaltmak ve daha yararlı hale getirmektir. Belgeler, videolar, oyunlar ve benzeri dökümanların aktarılmasını sağlamaktadır.

BTT Fiyat 0,0094 dolar
BitTorrent ROI Yüzde 9.693,2
Piyasa Değeri 6,2 milyon dolar
Piyasa Değeri Hakimiyeti Yüzde 0,31
Ticaret Hacmi 5,2 milyon dolar
Hacim/Piyasa Değeri 0,8344
24s Düşük/24s Yüksek 0,00815 dolar/0,00993 dolar
7d Düşük/7d Yüksek 0,00549 dolar/0,0108 dolar
Piyasa Değeri Sıralaması 21 sıra

Kaynak: Coingecko.com

Narkasa’da BTT alıp satmak ve Referans Sistemi ile işlemlerden kazanç sağlamak için www.narkasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegramkanalımıza katılın!

Bitcoin Borsası Narkasa, BTT (Bittorrent)’yi Listeliyor! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.