bircok-varsayimi-tutan-analist:-cardano-bu-duzeylere-gidiyor!-iste-giris-noktalari-–-mahsup.net

Birçok Varsayımı Tutan Analist: Cardano Bu Düzeylere Gidiyor! İşte Giriş Noktaları – Mahsup.net

Dünyaca ünlü kripto trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, Cardano (ADA)’ya yönelik önemli bir tahmin paylaşıyor. Michaël van de Poppe akıllı sözleşme platformunun bir sonraki boğa koşusu aşamasına hazırlık olarak Cardano’da (ADA) izlediği fiyat seviyelerini açıklıyor.

Michaël van de Poppe, Cardano’da (ADA) izlediği fiyat seviyelerini açıklıyor

Yeni bir videoda kripto stratejisti Michaël van de Poppe, 57.400 YouTube abonesine, ADA/USD’nin güçlü yükselişini sürdürmek için kilit bir seviyeye sahip olması gerektiğini söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda, genel olarak tüm bu bölgede Cardano için 0,90 dolar civarında tutmamız gereken bazı kritik seviyeler alıyoruz. Daha yükseğe çıktık. Düşükler yükseldi. Yani şu anda 1,10 dolar tutunulması gereken kritik seviye. Bu apaçık olanı… Bu kaybedilirse, yine de 0,90 doların bir sonraki seviye olduğunu varsayabiliriz. Ancak bu düşük olmalı…

Michaël van de Poppe: Cardano için bahsettiğim giriş noktalarını aramanız gerekir!

BTC değerine bakıldığında Michaël van de Poppe, ADA/BTC’nin hala konsolide olduğunu ancak bir sonraki hareketi ateşlemek için kritik bir destek alanını tutması gerektiğini söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu yeşil bölgede (0,00001780) yukarıda kaldığı sürece, böyle bir birikim elde ettiğimiz sürece, bir sonraki büyük hamle için hazır. Bu seviyeyi (0.00001780) kırmadığı sürece, USD değeri 0.70 dolar veya altına düşmeyecektir. Bu nedenle, Cardano için az önce bahsettiğim giriş noktalarını aramanız gerekir.

Michaël van de Poppe: Cardano 20 dolara fırlama potansiyeline sahip!

Hem ADA/USD hem de ADA/BTC hala birikim aşamasında olsa da Michaël van de Poppe, her iki çiftin de stratosfere gidebileceğine inanıyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Çalışmaya başladığında, önemli ölçüde hızlanacağını ve buradan 2x, 3x, 4x daha çekeceğini düşünüyorum. Ve evet, pazar bu döngüde çoğunuzun beklediğinden çok daha yüksek olacak.

Mevcut yükseliş döngüsü sona ermeden önce analist, Cardano’nun 1,28 dolarlık fiyatından %1.500’ün üzerinde kazançları temsil eden “20 dolara fırlama potansiyeline sahip” olduğunu tahmin ediyor.

İşte başarılı analist Michael van de Poppe’nin nokta atışı tahminleri

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin‘in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Birçok Varsayımı Tutan Analist: Cardano Bu Düzeylere Gidiyor! İşte Giriş Noktaları – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.