binance’den-bu-39-altcoin-yatirimcilarina-mujde:-platforma-eklendi!-–-mahsup.net

Binance’den Bu 39 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Platforma Eklendi! – Mahsup.net

Dev Bitcoin borsası Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) 39 yeni altcoin projesini eklediğini duyurdu. Bu platform, büyük montanlı kripto para işlemlerini “neredeyse anında”  gerçekleştirmeyi sağlıyor. Bu nedenle Dönüştürme & OTC Portalı, kripto para yatırımcıları tarafından sıklıkla tercih edilen bir platform.

Binance, Convert & OTC Portalına 39 yeni altcoin ekledi!

İşlem hacmiyle lider Bitcoin borsası konumunda olan Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) 39 yeni altcoin projesini eklediğini açıkladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Sevgili Binancılar, Convert & OTC Portalına 39 yeni kripto para eklendi. Artık bu tokenleri Binance Convert & OTC Portalında BTC, BUSD, PAX, TUSD, USDC, USDT ile takas edebilirsiniz. Yeni eklenen tokenlerin tam listesi şu şekildedir: 1INCH, AAVE, ALGO, ALPHA, AUDIO, BAL, BAND, BAT, BEAM, BTT, CHZ, COMP, CRV, DAI, DASH, ENJ, FTM, GRT, HNT, JST, KNC, MITH, MKR, OMG, ONT, PAXG, REN, RSR, RUNE, SNX, SOL, SRM, SUN, SUSHI, TOMO, WAVES, YFI, YFII ve ZEN. Kullanıcılar artık Convert & OTC Portalı aracılığıyla bu varlıklar üzerindeki gösterge fiyatları alıp satabilir. İtibari varlıkların nasıl yatırılacağı/çekileceği hakkında daha fazla bilgiyi siteyi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Risk uyarısı: Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelen çabayı gösterecek, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır. Desteğiniz için teşekkürler!

Binance’nin Convert & OTC Portalı, büyük hacimli kripto para işlemlerini  anlık olarak gerçekleştirmeyi sağladığından beğenilen bir platform. Ayrıca platformda emir defteri olmadığından, büyük montanlı kripto para işlemleri için tercih edilen bir platform.

Binance’den Bu 39 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Platforma Eklendi! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.