binance-coin’in-parabolik-yukselisine-neler-guc-verdi?-unlu-trader-acikladi-–-mahsup.net

Binance Coin’in Parabolik Yükselişine Neler Güç Verdi? Ünlü Trader Açıkladı – Mahsup.net

Popüler analist ve trader Nicholas Merten, Binance Coin (BNB)’in üçüncü en büyük kripto varlığı olma yolundaki mevcut parabolik yükselişine güç veren temel nedeni açıkladı.

Yeni bir Youtube videosunda Merten, 428.000 abonesine, Ethereum’un daha hızlı ve daha uygun maliyetli hale getirilmesi için bir güncelleme olan Optimism’in dağıtımındaki son gecikmenin, belki de bazı traderların geçici olarak Binance Smart Chain’e geçiş yapmış olmasının başlıca nedeni olduğunu belirtti. Traderlar, BSC’de altcoin ticareti yaparak BNB’nin fiyatını yükseltmiş olabilir:

“Ethereum, zaten sahip olduğunu düşündüğü tacını yitirmemek istiyorsa ve bir sonraki kullanıcı dalgasını yakalayacaksa, 2.katman konusunda çok daha hızlı hareket etmesi gerekiyor. Çünkü bunu kesinlikle sağlamlaştırmadılar. Binance Smart Chain bunun kanıtıdır. Bu zinciri bozmanın, Ethereum’un şu anda sahip olmadığı tek bir değer önermesi bulmanın ve insanların ETH’yi feda etmeye istekli olduğunun ne kadar kolay olduğunu gösterdiler. Bu da mutlak, tam merkeziyetsizliktir.”

‘Ethereum ve Binance Smart Chain bir arada var olabilir’

Şu an itibariyle BSC ve Ethereum birbirleriyle rekabet halindeyken, Merten, sonunda iki zincirin aslında bir arada var olabileceğini ve birbirini tamamlayabileceğini öne sürüyor.

“Her iki zincir de var olabilir mi? BNB, Ethereum’un üzerinde neredeyse bir katman 2 olarak hizmet veriyor olabilir mi? Bazıları buna karşı çıkıyor. Diğer 1.katmanların 2.katman olamayacağını söylüyor. Burada karşılaştırılamazlar bile. Bunun oldukça önyargılı olduğunu düşünüyorum.”

“BNB ve Binance Smart Chain ile hemen hemen aynı merkezi veya nispeten merkezi bileşenlere sahip olan xDAI var. Platformda şu anda çalışan çeşitli diğer blockchain çözümleri ve katman 2 çözümleri var. Binance Smart Chain, potansiyel bir 2. katman olarak kendine bir yer bulmuş olabilir mi?”

Binance Coin’in Parabolik Yükselişine Neler Güç Verdi? Ünlü Trader Açıkladı – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.