binance-coin’den-yeni-rekor:-bnb’de-fiyat-yukseliyor

Binance Coin’den Yeni Rekor: BNB’de Fiyat Yükseliyor

Son birkaç içinde sergilediği iyi performansı ile piyasa değeri bakımından en büyük üçüncü kripto para birimi konumuna yükselen Binance Coin (BNB) bugün yeni bir rekora imza atarak adından bir kez daha söz ettirdi.

Binance Coin Yeni Rekoru

Binance Coin 1 Ocak’ta 37 dolardan işlem görüyordu. Bugün ise 356 dolar ile yeni rekor kırdı. Dolayısıyla BNB 3 ay içinde 10 kat gibi bir artış yaşamış oldu. Öte yandan BNB fiyatı 25 Mart’ta 225 dolardı ve bu da 1 hafta içinde 125 doların üzerinde artışa işaret ediyor.

Binance coin’in şu anki artışının TKR token ile ilgili olduğu düşünülüyor. Binance Launchpad’in 19. projesi olan Tokocrypto (TKR) satışının Launchpad katılım formatında olacağı 31 Mart’ta BNB bakiyelerinin kaydedilmesi ile başlayacağı açıklandı. İşlem 7 gün boyunca sürecek ve analistler bu 7 gün boyunca artışın devam etme olasılığının olduğunu düşünüyor.

CZ’den Yeni Rekor Kutlaması

Binance kripto para borsasının coin’i olan BNB’nin yeni rekorunu borsa CEO’su Changpeng Zhao (CZ) da Twitter hesabı üzerinden kutladı. CZ son zamanlarda BNB coin’in dip seviyelerde olduğu konusunda paylaşımlar yapıyordu.

Bugün yaptığı paylaşımda ise CZ, bir önceki tweet’inden önce yeni rekorun geldiğini ve kendisinin bunu fark etmeden paylaşım yaptığını ifade etti.

Analistler ise BNB yükselişinin devam etmesi halinde 400 dolara kadar bir yükselişin mümkün olduğunu ancak yatırımcıların risk kontrolü yaparak yatırımlarına devam etmesini tavsiye ediyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.