binance-ceo’su,-omr22-konferansinda-konustu!-iste-changpeng-zhao’nun-aciklamalari

Binance CEO’su, OMR22 Konferansında Konuştu! İşte Changpeng Zhao’nun Açıklamaları

Binance CEO'su, OMR22 Konferansında Konuştu! İşte Changpeng Zhao'nun Açıklamaları

Okuma Süresi: < 1 Dakika

Kripto para piyasası son zamanlarda oldukça sıkıntılı bir dönem yaşarken popüler kripto para borsası Binance’in CEO’su katıldığı OMR22 konferansında Terra (LUNA), TerraUSD (UST) ve kripto para piyasasına yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Changpeng Zhao, OMR22 Konferansında Konuştu

Piyasa hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance CEO’su Changpeng Zhao, bugün katıldığı OMR22 programında son dönemde gündemi meşgul eden Terra (LUNA) ve TerraUSD (UST) krizi hakkında bir takım açıklamalarda bulundu.

Changpeng Zhao yaptığı açıklamalarda geçtiğimiz hafta yaşanan olayların pek çok insanı etkilediğini dile getirdi ve şöyle söyledi;

Geçtiğimiz hafta yaşananların birçok kullanıcımız ve topluluk insanlarının çoğu için yıkıcı olduğunu ve aynı zamanda sistem için büyük bir şok olduğunu düşünüyorum ve bu bizi üzdü.

Birçok insan bu olaydan yara aldı ve bu yüzden durumu nasıl daha iyi hale getirebileceğimizi görmek için proje ekipleri ve diğer endüstri oyuncuları ile birlikte çok fazla çalışıyoruz.

Zhao ayrıca konferans sırasında, insanların kripto para birimleri için bir küresel rezerv olarak piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’i kullandıklarını belirtti.

CZ: “Bitcoin (BTC) Kripto Paraların Dedesidir”

Ünlü CEO ayrıca Bitcoin (BTC) ve kripto para birimleri hakkında da bir takım açıklamalarda bulundu. Changpeng Zhao yaptığı bu açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

Bitcoin (BTC), kripto paraların dedesidir. Eğer kripto para birimleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız önce Bitcoin’i öğrenmelisiniz.