binance,-bu-6-altcoin-icin-onemli-duyuru-yapti!-iste-yeni-listelemeler-ve-delistler

Binance, Bu 6 Altcoin İçin Önemli Duyuru Yaptı! İşte Yeni Listelemeler ve Delistler

Binance, Bu 6 Altcoin İçin Önemli Duyuru Yaptı! İşte Yeni Listelemeler ve Delistler

Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para borsası Binance, geçtiğimiz saatlerde bu 6 kripto para birimine yönelik önemli duyurular yaptı. İşte Binance’in yaptığı duyurular ve detayları.

Binance, Bu İki Altcoin Çiftini Listeliyor

Piyasa hacmi bakımından dünyanın en büyü kripto para borsası Binance, geçtiğimiz saatlerde bir takım önemli duyurularda bulundu. Binance, resmi web sitesi ve Twitter hesabından yayınladığı duyurular ile birlikte iki altcoin çifti için destek ekleyeceğini açıkladı.

İlk duyuruya göre Binance, ALGO/TRY ve GAL/ETH işlem çiftlerini 20 Mayıs tarihinde Türkiye saatiyle 13.00’de platforma ekleyecek. Binance listeleme ile ilgili yaptığı açıklamanın tamamında şu ifadelere yer verdi;

Binance, 2022-05-20 10:00’da (UTC) ALGO/TRY ve GAL/ETH ticaret çiftleri için alım satımı açacak. Lütfen unutmayın: TL itibari para birimidir ve başka herhangi bir dijital para birimini temsil etmez.

Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye edilir.

Ayrıca Binance, yaptığı bir diğer açıklamada bazı işlem çiftlerinin de borsadan delist edileceğinin bilgisini verdi. Delist duyurusuna göre Binance, AVA/BNB ve FARM/BNB spot ticaret işlemlerini durduracak ve bu işlem çiftlerini platformdan kaldıracak.

Bunlara ek olarak platform, REEF/BTC işlem çiftini hem spot hem de marjin işlemleri durduracak ve bu işlem çiftlerini platformdan kaldıracak.

GXChain (GXS) Ağ Değişimini Planı Tamamlandı

Popüler kripto para borsası Binance, bir diğer yaptığı duyuru ile birlikte Binance, GXChain (GXS) ağ değişimini ve REI Ağına (REI) yeniden adlandırma planını tamamladığını açıkladı.

Binance yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Binance, GXChain (GXS) ana ağ takasını ve REI Ağına (REI) yeniden adlandırma planını tamamladı. REI dağıtımı 1 GXS = 10 REI oranında gerçekleştirilmiştir. REI için para yatırma ve çekme işlemleri artık açık.

Lütfen aklınızda bulundurun:

Kullanıcılar, GXS token’larini REI token’leriyle değiştirmek için dönüştürme işlevini kullanabilecekler. GXS token’lerinin geri çekilmesi artık mümkün olmayacak. Lütfen REI Ağındaki atanmış REI para yatırma adreslerinizi Para Yatırma Kripto sayfasında bulun.