binance,-2-yeni-altcoin-listeliyor!-fiyatlar-ucusa-gecti-–-mahsup.net

Binance, 2 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Uçuşa Geçti – Mahsup.net

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeleyeceğini açıkladı. Borsa, Innovation Zone platformunda “Ellipsis (EPS) ve Auto’yu (AUTO)” listeleyeceğini duyurdu. Binance bu kripto paraları “EPS/BTC, EPS/BUSD, EPS/USDT, AUTO/BTC, AUTO/BUSD ve AUTO/USDT” işlem çiftleri ile TSİ 12:00 itibarıyla ticarete açacak. Borsanın listeleme duyurusunun ardından altcoin’lerin fiyatları sert yükseldi.

Binance, 2 yeni altcoin listeleyeceğini açıkladı: Ellipsis (EPS) ve Auto (AUTO)!

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeleyeceğini açıkladı. Borsa, Innovation Zone platformuna “Ellipsis (EPS) ve Auto’yu (AUTO)” ekliyor. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, Innovation Zone’de Ellipsis (EPS) ve Auto (AUTO)’u listeleyecek. Borsa “EPS/BTC, EPS/BUSD, EPS/USDT, AUTO/BTC, AUTO/BUSD ve AUTO/USDT” işlem çiftlerini TSİ 12:00 itibarıyla ticarete açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak EPS ve AUTO’yu borsaya yatırmaya başlayabilirler. İnovasyon Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer kripto paralardan daha yüksek risk teşkil etmesi muhtemel yeni, yenilikçi kripto paraları alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi’nin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen Innovation Zone’deki ticaret çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. Risk uyarısı: Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelen çabayı gösterecek, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Desteğiniz için teşekkürler!

Altcoin fiyatları Binance duyurusu ile sert yükseldi!

Binance açıklamalarının devamında bu kripto paralarınyüksek risk içeren nispeten yeni altcoin’ler olduğuna dikkat çekiyor:

EPS ve AUTO, normal riskten daha yüksek risk içeren nispeten yeni kripto paralardır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacaklar. Lütfen yeterli risk yönetimini uyguladığınızdan, EPS ve AUTO’un temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden önce projeleri tam olarak anladığınızdan emin olun. EPS ve AUTO Listeleme Ücreti: 0 BNB.

Borsanın listeleme duyurusunun ardından kripto paraların fiyatları sert yükseldi. Altcoin projeleri EPS ve AUTO, sırasıyla yüzde 74 ve yüzde 52 oranında yükseldi. Ellipsis (EPS) haftalık bazda ise yaklaşık yüzde 290 oranında değer kazandı. Auto (AUTO) fiyatı ise haftalık bazda yaklaşık yüzde 120 oranında yükseldi.

Ellipsis (EPS) nedir?

Ellipsis, sanal bir otomatik piyasa yapıcı (vAMM) tarafından mümkün kılınan, merkezi olmayan bir kalıcı sözleşme protokolüdür. Ellipsis’te yatırımcılar, karşı tarafa ihtiyaç duymadan vAMM’lerle kalıcı sözleşmelerde işlem yapabilirler. EPS, platformun yerel yardımcı program tokenidir ve platform yönetimi ve staking için kullanılır.

Auto (AUTO) nedir?

Auto, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışan bir yield farming aggregator’udur. DeFi alanındaki çeşitli dApp’larda DeFi kullanıcılarının getirilerini optimize etmek amacıyla tasarlandı. AUTO, Auto’nun yerel hizmet tokenidir ve yönetim ve platform ücretlerini ödemek için kullanılır.

Binance, 2 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Uçuşa Geçti – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.