basarili-trader:-siki-durun!-bu-3-altcoin-patlayacak-–-mahsup.net

Başarılı Trader: Sıkı Durun! Bu 3 Altcoin Patlayacak – Mahsup.net

Kripto para trader’ı ve YouTuber Tyler Swope, kısa vadede büyük olasılıkla patlayacağına inandığı üç altcoin projesinin adını veriyor.

Tyler Swope: LinkPool (LPL) iddialı bir altcoin projesi

Tyler Swope, yeni bir videoda listeyi Chainlink’in (LINK) node servis sağlayıcısı LinkPool (LPL) ile başlatıyor ve kapladığı niş segmentteki en köklü proje olduğunu savunuyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LinkPool, önde gelen ChainLink node servis sağlayıcısıdır. En uzun süredir devam eden ve profesyonelce yönetilen Chainlink node’lerini işletiyorlar. Chainlink pazarlarını oluşturdular, node’ler ve Chainlink fiyat akışları için orecla’lar… Yani, Robin to Chainlink’in Batman’i olan LinkPool’u düşünebilirsiniz. El ele giderler.

Tyler Swope: Alchemist Coin, önümüzdeki birkaç ay içinde patlayacak

LPL tokeni geçtiğimiz günlerde Mart ayında piyasaya çıktı. Ancak analist, Chainlink’in aksine, kullanıcıların LinkPool node’lerinde zaten hisseye sahip olabileceklerini belirtti. Tyler Swope, Alchemist Coin’in (MIST) önümüzdeki birkaç ay içinde patlama potansiyeline sahip başka bir proje olduğunu söylüyor.

Analiste göre, henüz CoinGecko’da listelenmemiş olan non-fungible token (NFT) projesi, erken benimseyenlerin, yönetim teklifi resmi olarak geçtiğinde  sınırlı sayıda NFT almasına izin verebilir ve büyük olasılıkla bu olacak. Tyler Swope, bu ilk sürüm NFT’lerin, protokol büyüdükçe gelecekte sahiplerine büyük bir değer sağlayabileceğini belirtiyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Teklif ezici bir çoğunlukla evet ve bugün sona erdi. V1 (ilk versiyon) potalarının terminal veya powershell kullananlarla sınırlı olmasını önerdi… Diğer bir deyişle teknik kullanıcılar. Ön uç kullanıcı arabirimi (kullanıcı arabirimi) başlatıldığında, bu kullanıcılar bu arabirimi kullanarak v2 (ikinci sürüm) krozeleri alacaklardır. Potalar NFT‘lerdir, bu nedenle v1 sınırlı sürümüne sahip olmak, ileride değerli bir şey olabilir.

Tyler Swope: Pocket Network (POKT) inanılmaz geliyor!

Kripto para etkileyicisi, fiyatı önemli ölçüde artabilecek üçüncü altcoin olarak Pocket Network’ü (POKT) adlandırıyor. Proje henüz Ethereum’a (ETH) veya CoinGecko’ya eklenmemiş olsa da Tyler Swope’a göre Pocket Network’ün kullanımı açıklandığından bu yana muazzam bir büyüme potansiyeline işaret ediyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

…Ağ, lansmandan bu yana bir milyar isteği ve 2.732’den fazla istiflenmiş node’leri aştı. Kullanılıyor ve yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Başarılı Trader: Sıkı Durun! Bu 3 Altcoin Patlayacak – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.