basarili-trader:-bitcoin,-cardano,-binance-coin-ve-yfi-bu-dev-duzeyleri-gorecek!-–-mahsup.net

Başarılı Trader: Bitcoin, Cardano, Binance Coin ve YFI Bu Dev Düzeyleri Görecek! – Mahsup.net

Yakından takip edilen analist ve trader Scott Melker, merkezi olmayan bir finans (DeFi) altcoin projesine dikkatleri çekiyor. Scott Melker, altcoin’in Bitcoin’e (BTC) karşı güç belirtileri göstermeye başladığından yaklaşık 6 kat kazanç elde etmeye hazır olabileceğine inanıyor. Ayrıca analist, Bitcoin, Cardano ve Binance Coin tahminlerini de paylaşıyor.

Scott Melker: Yearn.finance, Bitcoin’e karşı büyük bir boğa rallisini ateşleyebilir

Usta analist Scott Melker yeni bir tweet’inde, yield aggregator’u (getiri toplayıcısı) yearn.finance’ın (YFI) yedi aylık düşüş trendini bitirdikten sonra Bitcoin‘e (YFI/BTC) karşı büyük bir boğa rallisini ateşlemek için hazırlandığını vurguluyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

YFI fikri…

Kaynak: Scott Melker/Twitter

Scott Melker: Bitcoin 70.000 dolardan önce 64.000 doları geri kazanacak

Analistin grafiğine göre, YFI/BTC 0,6’dan sıçrayıp önceki çapraz direnci desteğe dönüştürdükten sonra bir dip oluşturmuş olabilir. Yatırımcı, paritenin 0.84, 1.10 ve 1.65 kilit seviyelerini desteğe dönüştürerek tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5,00’ün üzerine çıkmasını bekliyor. Bu hareket, YFI’nin Bitcoin’e karşı mevcut değerinden G0’in üzerinde potansiyel kazanımı temsil ediyor.

Bitcoin’e gelince, analist en büyük kripto paranın azalan kanaldan çıkmasını ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 70.000 dolara yükselmeden önce 64.000 doları geri kazanmasını bekliyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC fikri 70.000 dolar…

Kaynak: Scott Melker/Twitter

Scott Melker: Cardano 2,20 dolara kadar tırmanmaya hazır

Yearn.finance ve Bitcoin’e ek olarak, kripto stratejisti Cardano’ya (ADA) bakıyor. Scott Melker, akıllı sözleşme platformunun yükselen bir üçgenden çıkmaya ve mevcut fiyatından P’nin üzerinde kazançlar için 2,20 dolara kadar tırmanmaya hazır olduğunu tahmin ediyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA fikri.

Kaynak: Scott Melker/Twitter

Scott Melker: Binance Coin 800 dolara yükselecek

Scott Melker’in radarındaki bir başka kripto para Binance Coin (BNB)’dir. Analist, boğa rallisinin bir sonraki aşamasını ateşlemeden ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 800 dolara yükselmeden önce, borsa tokeninin 460 dolarlık seviyeye geri döneceğini öngörüyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BNB fikri.

Kaynak: Scott Melker/Twitter

Başarılı Trader: Bitcoin, Cardano, Binance Coin ve YFI Bu Dev Düzeyleri Görecek! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.