basarili-analist,-cardano’nun-8-dolari-gorecegi-ve-rallinin-bitecegi-tarihleri-acikladi!-–-mahsup.net

Başarılı Analist, Cardano’nun 8 Doları Göreceği ve Rallinin Biteceği Tarihleri Açıkladı! – Mahsup.net

Ünlü kripto para analisti ve etkileyicisi Ben Armstrong, popüler altcoin Cardano’nun rallisinin önümüzdeki altı ay boyunca devam etmesini bekliyor. Ben Armstrong, 31 Ekim’e kadar Cardano (ADA)’nun 8 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor.

Ben Armstrong: 31 Ekim’e kadar Cardano 8 dolar seviyesine ulaşacak

Başarılı analist Ben Armstrong, 31 Ekim’e kadar Cardano’nun (ADA) 8 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor. Bu noktada Ben Armstrong, yatırımcıların kâr etmeye başlayacağını söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altcoin döngüsünün sonunda, sanırım Cadılar Bayramı civarında olacak. Cardano‘nun 8 dolara ulaştığını görebiliyorum. Birçok insanın 10 dolara ulaşmasını istediğini görebiliyorum. Ve sanırım 8 ile 9 dolar arasında olacak. İnsanlar kâr etmeye başlayacak ve bu bir şekilde son olacak.

Ben Armstrong: Şimdi bazı kurumların Cardano’ya baktığını görüyoruz…

Yazma sırasında Cardano 1,20 dolardan işlem görüyor ve 10 dolarlık bir fiyat hedefine ulaşmak için p0’ün üzerinde değer kazanması gerekiyor. Ben Armstrong, benimsenmesi arttıkça Cardano’nun ‘uzun süre buralarda olacağına’ inandığını açıkladı. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şimdi bazı kurumların Cardano’ya baktığını görüyoruz. Ve bunun bir nedeni olduğunu düşünüyorum. Uzun vadeli oyunu, yavaş yol haritasını anlıyorlar.

Ben Armstrong: Coinbase IPO’su, Bitcoin ve altcoin’lere yükseliş getirecek

Kripto para birimi etkileyicisi ve analisti Ben Armstrong, yaklaşan ilk halka arzın (IPO) Bitcoin dahil kripto para birimleri için yükselişe işaret ettiğini vurguluyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

…Coinbase IPO’nun kendisiyle birlikte çok fazla manipülasyon getireceğine inanıyorum. Çünkü Coinbase için faydalı… Coinbase’in değerlemesine bakarsanız, doğrudan Bitcoin fiyatına bağlı. Kripto piyasasında çok paraya sahip çok sayıda insan var. Ve bu insanların çoğu Coinbase’ye bağlı. Coinbase’in birkaç yıl önce yıkama ticareti yaptığını biliyoruz. Bunun için büyük bir ceza aldılar. Yani onların altında olmadığını biliyoruz. Tabii ki şimdi, muhtemelen biraz daha iyi saklayabilirler. Bence… Coinbase’nin 14 Nisan IPO gününün Bitcoin dahil herkes için yararlı olacak göreceğiz.

Başarılı Analist, Cardano’nun 8 Doları Göreceği ve Rallinin Biteceği Tarihleri Açıkladı! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.