bakkt-bitcoin-uygulamasini-baslatti-ve-starbucks-istirakini-acikladi-–-mahsup.net

Bakkt Bitcoin Uygulamasını Başlattı ve Starbucks İştirakini Açıkladı – Mahsup.net

Intercontinental Exchange (ICE) tarafından başlatılan ve işletilen Bitcoin vadeli işlemler platformu Bakkt, uzun zamandır beklenen uygulamasını yayınladı.

Bakkt App olarak adlandırılan bu uygulama, müşterilerin BTC ve diğer kripto varlıkları ile doğrudan platform üzerinden etkileşime girmesini sağlayacak.

Ek olarak, şirket, Best Buy ve Starbucks dahil olmak üzere birkaç önemli şirketle ortaklık kurdu.

Bakkt Uygulaması Geliyor

2018’de başlatılan Bakkt, kurumsal ve akredite yatırımcıların düzenlenmiş platformu aracılığıyla BTC’ye maruz kalmasını sağlıyor. Şirket, yıllarca bir uygulamanın yayınlandığını duyurdu ve bu haftanın başlarında ürünün nihayet geldiğini duyurdu.

Açıklamaya göre, uygulama “bitcoin ve diğer dijital varlık biçimlerini tek bir platformda bir araya getiren” bir dijital cüzdan görevi görecek. Müşterilerin katılımcı ödül puanlarını nakite dönüştürmesini veya lider kripto para birimini ödeme yöntemi olarak kullanmasını sağlıyor.

Uygulamanın resmi sürümü, 500.000 kullanıcının çok sayıda test gerçekleştirdiği, yalnızca davetiyeye dayalı bir Erken Erişim Programının ardından geliyor. Lansmandan sonra, müşteriler bunu App Store ve Google Play Store dahil olmak üzere önde gelen akıllı telefon mağazalarından indirebilecekler.

Starbucks ve Uçakta En İyi Satın Alma

Açıklamada ayrıca halka açık bir şirket olma yolunda ilerleyen Bakkt’ın Starbucks ve Best Buy gibi önemli isimlerle ortaklık kurduğu bildirildi.

Çok uluslu kahvehaneler zinciriyle yapılan işbirliği, müşterilerin Bakkt aracılığıyla şirketin iOS uygulaması aracılığıyla Starbucks Kartlarını yeniden yüklemelerine olanak tanıyacak. Bu, Bakkt Uygulamasındaki sadakat ve ödül puanlarını, bitcoin’i, sık uçan yolcu millerini ve hediye kartlarını USD’ye dönüştürmelerine ve Starbucks Kartlarını yeniden yüklemelerine olanak tanıyor.

GolfNow ile başka bir ortaklık, müşterilerin Bakkt Uygulamasını 3,5 milyondan fazla üyesine ödeme çözümleri için kullanmalarına olanak tanıyacak.

Bakkt Bitcoin Uygulamasını Başlattı ve Starbucks İştirakini Açıkladı – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.