avalanche-pistlere-iniyor:-onemli-ortaklik-aciklamasi

Avalanche Pistlere İniyor: Önemli Ortaklık Açıklaması

Avalanche son zamanlarda gerek ortaklık açıklamaları ile gerekse de geliştirme adımları ile adından sıkça söz ettiriyor. Avalanche’in son hamlesi ise büyük dikkat çeken cinsten. Avalanche artık pistlere iniyor.

Avalanche’den Önemli Duyuru

Elde edilen son bilgilere göre Avalanche, Andretti Formula E isim sponsoru oldu. Andretti Formula E dün, blok zinciri liderlerinden Avalanche’ın, Andretti’nin ABB FIA Formula E Dünya Şampiyonası’nın sekizinci sezonu öncesinde isim sponsoru olarak hizmet etmek için takımla ortaklık kurduğunu duyurdu.

Yapılan açıklamalara göre çok yıllı anlaşma, Formula E ekibine sahip bir blok zinciri şirketinin ilk isim sponsorluğunu işaret ediyor ve sürdürülebilirliğe kendini adamış kuruluşlar arasında doğal bir uyum sağlıyor. Andretti, ortaklığın yenilikçi doğasını ilerletmek amacıyla sponsorluğu finanse etmek için geleneksel ABD Doları ödemesine ek olarak yerel Avalanche tokeni AVAX‘a erişime sahip olacak.

Avalanche Andretti Formula E başkanı Michael Andretti ise konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Formula E’nin kurucu ekibi olarak, serinin misyonuna ve geleceğine inanıyoruz ve Avalanche gibi yenilikçi bir ortağı aramıza katmaktan heyecan duyuyoruz. Bence bizimle Formula E serisinde yarışmak blockchain için ideal bir yer ve Avalanche’ın hızlı ve sürdürülebilir bir çözüm yaratmak için yaptığı çalışmalar onu bizim için mükemmel bir seçim haline getiriyor.” sözlerini kullandı.

Blockchain ve Motor Sporları

Andretti açıklamalarına, “Sadece pistte kazanma hedefini paylaşmıyoruz, aynı zamanda blok zinciri teknolojisinin motor sporları dünyası üzerinde olumlu bir etki yaratabileceği inancını da paylaşıyoruz. Bu, hayranlarla etkileşim kurmanın yeni yollarını ve ekibin çeşitli alanlarına en son teknolojiyi sunma şansını açar. Bu ortaklığın nereye gideceğini görmek için heyecanlıyız.” sözleri ile devam etti.