anthony-scaramucci’den-olumlu-ethereum-yorumu-–-mahsup.net

Anthony Scaramucci’den Olumlu Ethereum Yorumu – Mahsup.net

Bitcoin fonuna odaklı SkyBridge Capital CEO’su Anthony Scaramucci, 5 Nisan tarihinde CNBC’nin Squawk Box isimli programında yer aldı. CEO, Ethereum (ETH)’u sevdiğini, ancak şirketinin şu ana kadar Bitcoin’e odaklanmak zorunda kaldığını belirtti.

Scaramucci’den Ethereum yorumu: “İyi temelleri var ve büyüyecek”

Ethereum hakkında ne düşündüğüyle ilgili bir soruya cevap veren Scaramucci, en büyük ikinci kripto para birimini sevdiğini itiraf etti. Sunucu Andrew Sorkin, Ethereum hakkındaki sorusunda, ETH’nin NFT’lerin temelini sağladığına dikkat çekti. Ayrıca “gelecekte Bitcoin değil, Ethereum’u gerektiren birçok şey” olduğunu söyledi.

Scaramucci, Ethereum için büyük bir piyasa olduğuna inandığını, iyi temellere sahip olduğunu ve ETH’nin büyüyeceğini tahmin ettiğini söyledi.

Bununla birlikte, kurumsal müşterileri yalnızca Bitcoin aracılığıyla kriptoya çekebildiğinden, şu anda yalnızca Bitcoin’e yönelik hamlelerin atıldığını belirtti.

Ancak SkyBridge Capital’ın gelecekte bir ETH fonuna da ev sahipliği yapabileceğini kabul etti. Scaramucci, ETH’nin “kalıcı bir kripto para birimine” dönüşebileceğini ve hatta bir değer deposu haline gelebileceğini söyledi.

Scaramucci müşterilerine Bitcoin’i nasıl öneriyor?

Scaramucci, Bitcoin hakkında bir başka CNBC sunucusuyla konuşurken, öncü kripto para birimi fonunu müşterilerine nasıl sunduğunu paylaştı. Scaramucci, BTC’nin yalnızca bir değer deposu / enflasyona karşı koruma veya yeni bir varlık sınıfı olduğunu söylemek yerine; müşterilere paranın her zaman takastan kaçınmamıza yardımcı olan bir teknoloji olduğunu hatırlatıyor. Ardından “Bitcoin bu teknolojinin geleceğidir,” diyor.

Yatırımcılara açıkladığı bir diğer Bitcoin “gerçeği” de, bugünün çocuklarının, nakit yerine Bitcoin ve Ethereum ile daha rahat bir şekilde işlem yapacak olmaları. Y kuşağı zaten geleneksel varlıklar, özellikle de altın yerine bir yatırım aracı olarak kripto para birimlerini tercih ediyor.

Anthony Scaramucci’den Olumlu Ethereum Yorumu – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.