analiste-gore-bitcoin-(btc),-bu-fiyat-seviyelerinden-yeni-bir-ralli-baslatabilir!

Analiste Göre Bitcoin (BTC), Bu Fiyat Seviyelerinden Yeni Bir Ralli Başlatabilir!

Credible Crypto kullanıcı ismi ile bilinen kripto para analisti, Nisan ayı başlarında Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile portföyünde oldukça yüksek miktarlarda kripto varlık bulunduran bir yatırımcının Bitcoin’in 47.000 dolar fiyat seviyelerinde işlem gördüğü esnada 40.000-44.000 dolar fiyat seviyeleri arasına bir büyük ölçekli bir alım emri kaydettiğini ifade etti. Analist, 42.000 dolar fiyat seviyelerinin bir dip fiyat seviyeleri olabileceğini ve Bitcoin’in bu fiyat seviyelerinden yeni bir ralli başlatabileceğini savundu.

Analist, Geçmiş Verilere Dikkat Çekti

Kripto para analisti, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile Nisan ayı başındaki bir Twitter gönderisine atıf yaptı. Analist, ay başlarında portföyünde oldukça yüksek miktarlarda kripto varlık bulunduran bir yatırımcının, Bitcoin’in 47.000 dolar fiyat seviyelerinden. işlem gördüğü esnada 40.000-44.000 dolar fiyat seviyeleri arasına büyük ölçekli bir alım emri girdiğini ifade etti. Analist, lider kripto para birimindeki değer kayıplarının 42.000 dolar fiyat seviyelerine kadar devam edebileceğini ve bu fiyat seviyelerinin bir dip fiyat seviyesi olabileceğini savundu. Ayrıca analist, Bitcoin’in 42.000 dolar fiyat seviyelerine gerilemesinin ardından yeni bir ralli başlatabileceğini ifadelerine ekledi.

Piyasada Son Durum

Günün erken saatlerinde anlık olarak 41.750 dolar fiyat seviyelerine kadar gerileyen Bitcoin (BTC), kaydettiği son fiyat hareketleri ile birlikte 42.250 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Bitcoin’deki bu değer kaybı, kripto para piyasasına da düşüş yönlü bir ivme kazandırdı. Çoğu altcoin, son 24 saatlik zaman diliminde değer kayıplarına hız kazandırdı. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer kayıplarının ardından 3.170 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri ise CoinMarketCap verilerine göre 1,95 trilyon dolara geriledi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.