analist-polygon-(matic),-vechain-(vet)-ve-bu-iki-altcoin-adina-kritik-destek-ve-direnc-seviyelerine-isaret-etti!

Analist Polygon (MATIC), VeChain (VET) ve Bu İki Altcoin Adına Kritik Destek ve Direnç Seviyelerine İşaret Etti!

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, Polygon (MATIC), VeChain (VET), The Graph (GRT) ve Harmony’deki (ONE) güncel teknik görünümleri değerlendirerek kritik fiyat seviyelerine işaret etti.

Kripto Para Analisti, Güncel Teknik Görünümleri Değerlendirdi

Kripto para analisti, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile MATIC, VET, GRT ve ONE olmak üzere bu dört altcoin’deki güncel teknik görünümleri değerlendirdi. MATIC/BTC paritesine dikkat çeken analist, piyasadaki düşüş eğiliminin devam etmesi durumunda MATIC adına 0.00003184 BTC seviyesinin bir alım fırsatı olduğunu savundu. Ayrıca analist, VeChain adına da kritik fiyat seviyelerine işaret ederek 0.00000149 BTC seviyelerinin kritik olduğunu ve bu seviyelerin aşılması durumunda yükseliş hareketlerinin hız kazanabileceğini ifade etti. Analist, teknik görünümün VET adına yükseliş sinyalleri vermeye devam ettiğini de ifadelerine ekledi.

The Graph’teki güncel teknik görünümü değerlendiren kripto para analisti Michaël van de Poppe, GRT‘nin önemli bir direnç seviyesinden reddedilmesinin ardından aşağı yönlü fiyat hareketlerine devam edebileceğini belirtti. Ek olarak analist, Harmony (ONE) adına da düşüşlerin devam edeceği yönünde bir beklenti olduğunu ve ONE/BTC paritesinde 0,00000280 destek seviyesine bir geri çekilme kaydedilmesi durumunda bir alım fırsatı oluşabileceğini ifade etti.

Bitcoin (BTC), Kritik Fiyat Seviyelerine Geriledi

Bitcoin (BTC), günün erken saatlerinde 42.121 dolar fiyat seviyelerine iğne atmasının hemen ardından kaydettiği son fiyat hareketleri ile birlikte 42.500 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Altcoin’lerin çoğu, lider kripto para birimindeki değer kaybı ile yönünü yeniden aşağı çevirdi. Ethereum (ETH), kaydettiği son düşüş hareketlerinin ardından 3.200 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri ise CoinMarketCap verilerine göre 1,97 trilyon dolara geriledi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.