analist-iddiali:-shiba-ve-bu-eth-rakibi-rallinin-esiginde!

Analist İddialı: Shiba ve Bu ETH Rakibi Rallinin Eşiğinde!

Kripto para piyasasında düşüşler devam ederken popüler analistlerden biri yaptığı açıklamalarda büyük artış potansiyeli olduğunu düşündüğü altcoin’leri takipçileri ile paylaştı. Analiste göre Dogecoin (DOGE) rakibi Shiba Inu (SHIB) ve bir Ethereum (ETH) rakibi yakın zamanda artış yaşayabilir.

Shiba Inu Fiyat Beklentisi

Altcoin Sherpa olarak tanınan analist Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda, ciddi bir SHIB yatırımı olduğunu ve yakın zamanda fiyatın çok ciddi bir şekilde artmasını beklediğini dile getirdi. Analistin analizine göre SHIB teknik göstergeleri şu anda bir ralli sinyali veriyor olabilir.

Analist yaptığı açıklamalarda hala yatırımları arasında Shiba olduğunu, dolar-maliyet ortalaması ile işlemlerini devam ettirdiğini ve bir süre daha Shiba Inu’larını satmayı düşünmediğini dile getirdi.

Buna ek olarak Altcoin Sherpa, genel kripto para piyasasında boğa döngüsünün bittiğini düşünen analistlerin aksine altcoin’lerin hala yükseliş için bir şansı daha olduğunu ve Bitcoin’in nihayetinde istikrara kavuşacağını ifade ediyor.

Near Protocol (NEAR)

Shiba’nın yanı sıra analist NEAR ile ilgili görüşlerini de paylaşıyor. Analiste göre piyasalar yeniden yükselişe geçtiğinde NEAR en güçlü oyunculardan biri olacak. Bu noktada yaptığı açıklamalarda Altcoin Sherpa, NEAR’ın en iyi oyunculardan biri olduğunu ve yine dolar-maliyet ortalaması ile ilerlediğini ifade ediyor. Analist NEAR’ı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşana kadar satmayacağını da ifade ediyor.

Ethereum (ETH) ile ilgili ise analist, kripto para biriminin 200 günlük üstel hareketli ortalamayı (EMA) destek olarak tuttuğu için güçlü göründüğünü söylüyor. Bu notkada insanların aşırı duygusal hareket ettiklerini ifade eden analist, ETH’da da tablonun hala oldukça iyi göründüğünü dile getiriyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.