analist-5-kripto-para-acikladi!-ocak-ayinda-fiyatlari-ucusa-gececek-altcoinler!

Analist 5 Kripto Para Açıkladı! Ocak Ayında Fiyatları Uçuşa Geçecek Altcoinler!

CryptoBusy, Ocak ayında fiyatı rekora koşacak 5 kripto parayı açıkladı. Favori yatırım sepetlerini daha önce de duyuran kripto kanalı yatırımcıları heyecanlandırdı. Peki bu altcoin hangileri ve neden Ocak ayında yüksek fiyatlama yapabilecek? Analistin değerlendirmesini detaylı şekilde inceleyelim.

Ethereum (ETH)

Bunlardan ilki Ethereum’dur (ETH). Ethereum, kendi kripto para birimi olan ETH’ye sahip merkezi olmayan bir açık kaynaklı blockchain sistemidir. ETH, diğer birçok kripto para birimi için ve ayrıca merkezi olmayan akıllı sözleşmelerin yürütülmesi için bir platform olarak çalışır. Ethereum düşük fiyatlı ve yazı hazırlandığı sırada 3.752 dolara kadar gevşedi.

Fiyatın 5.000 dolara ulaşacağı herkes söylüyor bunun olması sadece zaman meselesi gibi görünüyor. Daha iyi olmasını sağlayan Ethereum 2.0 ilk sürümü ve bu çözümler bu yıl daha fazla yürürlüğe girecek. Yatırımcıların 3.377 dolar seviyesini stop almasını ve 4.580 dolarda kar satışlarına başlamasını söyleyen CryptoBusy Ocak ayında ciddi ETH fiyatlaması bekliyor.

The SandBox (SAND)

Sandbox, kullanıcıların bir oyun şeklinde dijital varlıklar yaratmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına izin veren blockchain tabanlı bir sanal dünyadır. Sandbox, gelişen bir oyun topluluğu için merkezi olmayan bir platform oluşturur.

“SandBox şimdilik 5,92 dolardan işlem görüyor ve 35. sıradadır. Bir sonraki hedef 6,61 dolar civarında olacak. Bu gerçekten çok güzel bir ticaret, umarım çok daha iyisi olur”.

Yatırımcılar bu projede  ile arasında kazanç elde etme olanağına sahip olabilir.

Polkadot (DOT)

Bahsedilmesi gereken üçüncü altcoin ise Polkadot (DOT). Polkadot, yalnızca tokenlerin değil, herhangi bir veri veya varlık türünün zincirler arası aktarımını kolaylaştıran ve böylece blockchainlerin birbirleriyle birlikte çalışabilir olmasına izin veren, özel bir blockchain ağını birbirine bağlayan ve güvence altına alan açık kaynaklı bir parçalanmış çok zincirli protokoldür.

Polkadot, Web3 olarak da bilinen merkezi olmayan bir blockchain interneti için bir temel sağlamak üzere tasarlanmıştır. Analistin ilk hedefi 29,5 ve sonrasında 31,5 dolardır. Yatırımcılar yaklaşık  ila ’e varan bir kazanç sağlayabilir.

Solana (SOL)

Bahsedilecek bir sonraki altcoin Solana (SOL). Solana, merkezi olmayan finans (DeFi) çözümleri sağlamak için oldukça işlevsel bir açık kaynak blockchain projesidir. Solano’nun fiyatı şu anda 178,47 dolar, 5. sırada 55 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahip.

Analistin ilk hedefi 190 dolar ve bu bölgede yeterli talep gelirse fiyat yeniden 200 dolarlı seviyeleri hedefleyebilir.

Cardano (ADA)

Son olarak, Cardano (ADA) beşinci adaydır. Cardano, hedefinin “değişim yaratanlar, yenilikçiler ve vizyonerlerin” olumlu küresel değişim getirmesine izin vermek olduğunu söyleyen bir PoS blockchain platformudur.

Altıncı sırada ve şimdilik fiyat 1,36 dolar seviyelerinde bulunuyor. Önümüzdeki aylarda ve özellikle bu ay, ciddi potansiyeli bulunuyor. Fiyat bu bölgeyi koruyabilirse Ocak sonuna kadar 1,5 dolarlara çıkabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.