altin-kurdu:-bu-altcoin,-bitcoin-yiyor!-btc’den-daha-ustun…-–-mahsup.net

Altın Kurdu: Bu Altcoin, Bitcoin Yiyor! BTC’den Daha Üstün… – Mahsup.net

Euro Pacific Capital CEO’su ve altın savunucusu Peter Schiff, popüler altcoin Dogecoin’in son rallisi ve piyasa değerine göre ilk beş kripto para listesine yükselişi hakkında yorum yapmak için Twitter’ı kullandı. Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin sesli eleştirmeni Peter Schiff, kendi görüşüne göre BTC’nin DOGE tarafından neden “yenildiğini” açıklıyor. Belli ki Peter Schiff, Bitcoin ve Dogecoin sahiplerini trol ediyor ve eğleniyor.

Peter Schiff: Popüler altcoin Dogecoin Bitcoin yiyor!

Kısa süre önce DOGE’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.45 dolara ulaşmasının ve CoinMarketCap’te ilk beşe girmesinin ardından, Peter Schiff “Dogecoin Bitcoin yiyor” şeklinde tweet attı. Peter Schiff, BTC’nin altın’dan üstün olduğuna inanan tüm Bitcoin savunucularının “şimdi Dogecoin’in Bitcoin‘den daha iyi olduğunu kabul etmesi gerektiğini” de sözlerine ekledi.

Oğlu Spencer ile tartışan Peter Schiff, Dogecoin’i “spor araba” ve Bitcoin’i “eski bir at” ile karşılaştırarak, DOGE’nin Bitcoin’den daha üstün olduğunu şaka yollu bir şekilde belirtti. Ayrıca Peter Schiff, DOGE hayranlarının Dogecoin’i 1 dolarlık bir yükseğe pompalamak için Twitter profil resimlerinin burunlarına (Bitcoiners’ın “lazer gözlerine” benzer) lazer ışınları takmaları gerektiğini önerdi. Peter Schiff konuya yönelik şunları söyledi:

Dogecoin 1 dolara ulaşana kadar burnumuza lazer ışınları koyalım…

Peter Schiff: Şimdi Dogecoin’in Bitcoin’den daha iyi olduğunu kabul edilmeli!

Bu, Bitcoin’cilerin BTC 100.000 dolara ulaşana kadar yaptıkları “lazer gözlü” flashmob’a benziyor. Peter Schiff oğlunu yeni teknolojiyi benimsemeye çağırıyor, tıpkı Spencer Schiff ve diğer Bitcoin’cilerin ona BTC konusunda fikrini değiştirmesini tavsiye etme şekline benzer. Peter Schiff konuya yönelik şunları söyledi:

Kimin umrunda. Bu eski bir haber. Bitcoin şimdi Dogecoin tarafından yeniliyor… Sadece çok yaşlısın ve onu elde etmek için kendi yollarında kararlısın. Bitcoin bir attır. Dogecoin bir arabadır.

Kriptokoin.com tarafından daha önce bildirdiği gibi, Peter Schiff’in oğlu Spencer Bitcoin’e yüzde 100 yatırım yapıyor ve hatta BTC yatırımı için gümüş hisselerini satıyor. O zamanlar Peter Schiff oğlunun emekçilerinin zorla kazandığı servetle daha fazla Bitcoin satın almasını engellemek için Spencer’ın mirasından vazgeçmesi gerektiği konusunda şaka yaptı.

Altın Kurdu: Bu Altcoin, Bitcoin Yiyor! BTC’den Daha Üstün… – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.