altcoin-yorumlari:-ethereum,-holo-ve-waves

Altcoin Yorumları: Ethereum, Holo ve Waves

Kripto para piyasası bugün geçtiğimiz günlere nispeten daha stabil ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde yaşanan düşüşlerden sonra Bitcoin 40.000 dolar üzerinde konsolide olurken popüler altcoin’ler arasında yer alan Ethereum (ETH), Holo (HOT) ve Waves’te (WAVES) son duruma bir göz atalım.

Ethereum Yorum

367,6 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük altcoin konumunda bulunan Ethereum yazının kaleme alındığı an itibari ile 3.054 dolardan işlem görüyor. ETH, BTC ile birlikte hareket etmeye devam ediyor ve son 24 saatte sadece %1 gibi yukarı yönlü hamle yaptığı görülüyor.

Analistlere göre ETH’un 3.000 dolarlık psikolojik seviye üzerinde işlem görüyor olması pozitif bir sinyal. Ayrıca kripto para biriminin 3.020 dolarlık ara direncin üzerinde işlem görüyor olması da yukarı yönlü hamlelerin gelebileceği şeklinde yorumlanıyor.

Ancak eğer ETH 3.000 dolarlık ana desteği ve ardından 2.950 dolarlık desteği kaybederse önümüzdeki günlerde ve hafta sonunda daha büyük geri çekilmeler görülebileceği de düşünülüyor.

Holo Coin Yorum

Piyasa ile birlikte hareket etmeye devam eden HOT, yazının kaleme alındığı an itibari ile son 24 saatte sergilediği %2’lik yükselişin ardından 0,0050 dolardan işlem görüyor. 2021 yılındaki ralli sırasında adından sıkça söz ettiğimiz HOT, rekor seviyelerinin ise oldukça altında işlem görüyor.

Analistlere göre HOT’ta bir yükselişin başlaması için tüm kripto para piyasasının boğaya geçiş yapması gerekiyor. Bununla birlikte analistler bir yükseliş durumunda HOT’ta hype’ların oluşabileceğini ve bu noktada da yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini ifade ediyor.

Waves Coin Son Durum

Piyasanın popüler kripto para birimleri arasında yer alan Waves son 24 saat içinde piyasadan bağımsız olarak gözle görülür düşüş yaşadı. %9 geri çekilen WAVES yazının kaleme alındığı an itibari ile 21,5 dolardan işlem görüyor.

Analistlere göre büyük bir artış sonrasında düşüş yaşayan Waves’te bu bir düzeltme olabilir. Şu an için analistler 21 dolarlık seviyenin takip edilmesi gerektiğini ve bu seviyenin altına yapılacak bir hamle ile 20 doların test edilebileceğini ifade ediyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.