7-analist,-altin-fiyatlari-icin-haftalik-iddialarini-acikladi!-–-mahsup.net

7 Analist, Altın Fiyatları İçin Haftalık İddialarını Açıkladı! – Mahsup.net

Wall Street analistleri arasında altın piyasasındaki yükseliş hissiyatı, fiyatın ONS başına 1.700 doların altından sıçramasıyla devam ediyor. Bununla birlikte, piyasanın hala aşması gereken bazı büyük engeller var ve bireysel yatırımcılar mevcut fiyat hareketinin sürdürülebileceğinden şüphe duymaya devam ediyor. İşte taze altın fiyatları tahminleri…

Colin Cieszynski: Altın fiyatları düpedüz yükselişe geçmek için 1.780 doları kırmalı!

En son Kitco News Weekly Gold Anketi, Wall Street analistleri ile Main Street yatırımcıları arasında oldukça geniş bir ayrım olduğunu gösteriyor. Altın fiyatları geçen ayın en düşük seviyelerinden sıçrayarak kısaltılmış haftayı ONS başına 1.700 doların üzerinde bitirmeyi başarsa da bazı analistler gerçek testin henüz gelmediğini söylüyor. SIA Wealth Management’ın baş piyasa stratejisti Colin Cieszynski, konuya yönelik şunları söyledi:

Altın fiyatları geçen hafta oldukça düşük bir seviyeye indi, bu nedenle teknik bir sıçrama görüyoruz. Altın’ın, fiyatları sağlam bir yükseliş bölgesine geri çekmesi için çok fazla rüzgar görmüyorum.

Colin Cieszynski, altın’ın düpedüz yükselişe geçmesi için fiyatların ONS başına 1.780 doların üzerine çıkması gerektiğini ekledi. Bu hafta 15 Wall Street analisti Kitco News’un altın anketine katıldı. Katılımcılar arasında, 11 analist veya s’lük kesim, altın fiyatlarının yükselmesi çağrısında bulundu. Aynı zamanda, düşüş eğilimi gösteren ve tarafsız analistler bu hafta berabere kaldı ve her bir bakış açısı iki veya ’lük oy aldı.

Darin Newsom: Altın üzerinde yükselişe geçtim! Ama 1.756,10 dolar önemli

Bu arada, çevrimiçi Main Street anketlerinde toplam 1.565 oy kullanıldı. Bunlardan 636 katılımcı veya A’i gelecek hafta altın’ın yükseleceğini düşünüyor. Ancak 684 kişi veya D’lük kesim daha düşük seviyeler bekliyor, 245 seçmen veya ’lık kesim tarafsız kaldı. Wall Street yakın vadede altın üzerinde önemli ölçüde yükseliş eğilimi gösterirken, birçok analist mevcut hareketi kısa vadeli bir düzeltici sıçrama olarak görüyor.

Newsom Analysis başkanı Darin Newsom, altın üzerinde kısa vadeli yükselişe geçtiğini ancak 1.756,10 dolarlık direncin kırılıp kırılmayacağını görmek için beklediğini söyledi. Darin Newsom, altın’ın, uzun vadeli bir yükseliş trendi içinde görünen ABD doları ile zorlu bir rekabetle karşı karşıya kalmaya devam ettiğini de sözlerine ekledi.

“Çift dipli bir satın alma sinyali”: İşte 3 analistten altın fiyatları yorumları

VR Metals/Resource Letter yayıncısı Mark Leibovit, yakın vadede altın’ın da yükselişe geçtiğini ancak düzeltmenin bitmediğini söyledi. Altın’ın teknik sıçramasıyla birlikte, Bannockburn Global Forex’in baş piyasa stratejisti Marc Chandler, yükselen enflasyon verilerinin yatırımcıları yükselen fiyat baskılarına karşı bir önlem olarak altın’a yönlendirebileceğini söyledi. Futurestechs’in teknik analisti Clive Lambert, altın trendinin hala düşüş eğiliminde olduğunu ancak iyileştiğini söyledi. Clive Lambert konuya yönelik şunları söyledi:

Çift dipli bir satın alma sinyali, yalnızca bu iki düşük arasındaki en yüksek seviyeyi çıkardığımızda tetiklenecek. Bu nedenle altın fiyatları için 1.754,2 dolara geçmemiz gerekiyor.

7 Analist, Altın Fiyatları İçin Haftalık İddialarını Açıkladı! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.