6-altcoin-saydi!-ayi-piyasasinda-kolayca-milyonlar-kazandirabilir!

6 Altcoin Saydı! Ayı Piyasasında Kolayca Milyonlar Kazandırabilir!

Okuma Süresi: 2 Dakika

Piyasa bu günlerde düşüşte. Bu, fiyatı eriyen ve potansiyeli yüksek altcoinlere yatırım yapmak için bir fırsat olabilir. Kripto para yatırımcıları tarafından sıkı takip edilen Cheeky Crypto, ayı piyasasında alınabilecek ve yatırımcısına ciddi kazanç getirebilecek altcoinleri paylaştı. Paylaştığı altcoinler Cheeky Crypto analistlerine göre büyük fiyatlamalar yapacak. Fakat tahminler her zaman gerçekleşmeyebilir, bu sebepten kendi araştırmanızı yaparak risk profilinize göre yatırımlarınızı şekillendirmeniz önemlidir.

Yüz binlerce yatırımcı tarafından takip edilen bu analistler hangi altcoinlere dikkat çekiyor? Trendi yakalayabilmek için bunlar fikir verebilir.

Cardano (ADA) ve VeChain (VET)

Analiste göre yatırımcısını kolayca milyoner yapabilecek ilk altcoin Cardano (ADA)’dur. Alonzo güncellemesiyle artık akıllı sözleşmeler için uyumlu hale gelen platform geliştirici hareketliliğinde önemli eşikleri aştı. ADA hakkında şunları söylediler;

Cardano, dikkat çekmek isteyeceğiniz türden projelerden biri olacak çünkü hard fork’ları Haziran’da olacak. Bu, ağ için ölçeklenebilirlik açısından oyun değiştirici bir hamle olacak. Yukarı doğru hareket eden ciddi bir potansiyel var. Ekosistem üzerinde oluşturulacak ve piyasaya sürülecek daha fazla projeyi burada göreceğiz”.

VeChain (VET), çok yönlü, kurumsal düzeyde bir L1 akıllı sözleşme platformudur. Listenin ikinci sırasında yer alıyor ve çok sayıda analistin favori altcoin sepetinde adı anılıyor. Analiste göre alım için 0,017 dolar makul görünüyor.

Diğer 4 Altcoin Hangileri?

Üçüncü sırada yer alan altcoin Harmony (ONE)’dir. Bu, DApp’lerin oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blockchain platformudur. Ağ saniyeler içinde blok üretimi yapar ve analiste göre 0,073 dolar hedefi kısa vadede makul görünüyor. Bu hedef bile gün içindeki dip seviyeden yaklaşık 0 kazanca işaret ediyor.

Listenin devamında adı geçen altcoin Zilliqa (ZIL)’dır. Zilliqa, saniyede binlerce işlemi tamamlama yeteneği ile yüksek verim sunmak üzere tasarlanmış, halka açık, izinsiz bir blockchaindir. İkinci katman ölçeklendirme çözümü olarak sharding (parçalama) kullanarak blockchain ölçeklenebilirliği ve hızı sorununu çözmeyi amaçlamaktadır. Platform, birçok merkezi olmayan uygulamaya, staking, ve yield farming hizmetlerine ev sahipliği yapıyor.

Son iki altcoin ise Boba Network (BOBA) ve Chainlink (LINK)’dir. Özellikle LINK yıllardır piyasalarda varlık gösteriyor ve ciddi miktarda projeye hizmet veriyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.