3-altcoin-ralliye-baslayabilir!-kenny-iddiali-konustu!

3 Altcoin Ralliye Başlayabilir! Kenny İddialı Konuştu!

Piyasalardaki negatiflik devam ediyor ve FOMC tutanakları sonrasında herhangi bir toparlanma maalesef yaşanmadı. Kripto paralar her zaman risklidir ve buradan daha derin diplere doğru yolculuk yapmayacağımız garantisi yok. Ancak kripto para piyasalarının geri döndüğü senaryoda yatırımcısına iyi kazanç getirebilecek bazı altcoinler bulunuyor. En azından popüler kripto para analisti Coner Kenny böyle düşünüyor.

Coner Kenny toplamda 3 altcoin paylaştı ve Nisan ayında ralli yapabileceklerini söyledi.

WeYu (WEYU)

Listede bahsedilen ilk altcoin WeYu (WEYU). WEYU, NFT yeniden satış pazarı için özel olarak tasarlanmış çok zincirli (Multi-Chain) bir platformdur. Koleksiyon, sanat, müzik, içerik, mülk gibi öğelerin tokenleştirilmesi norm haline geldiğinden, WEYU ciddi kullanıcı potansiyeline sahip görünüyor. Coner Kenny bu yüzden onu favoriler listesinin başına yazıyor.

“Olağanüstü bir kullanıcı deneyimi olacak, bu projede öne çıkan şeylerden biri de çok önemli olan gerçekten iyi bir grafik ara yüzüne sahip olmalarıdır”.

Launch Pads

Listenin devamında sadece bir altcoin yok. Kenny birleşen bir launchpad’i listesine ekledi. KCCPAD (KCCPAD) ve TRONPAD (TRONPAD) birleşerek PolyPad (POLYPAD) oldu.

“KCCPad, yeni ve merakla beklenen KuCoin Topluluk Zincirine istikrar, güvenlik ve harika fırsatlar getiriyor. Yakın zamanda KCCPAD ve TRONPAD’in PolyPad olmak üzere birleştiğini duyduk. Bu, benzer katmanlı bir sisteme sahip başka bir launchpad’di. Binance Smart Chain’deki KCCPAD tokenleri özel köprü kullanılarak Polygon’a taşınabilir. Polygon’a vardığınızda, KCCPAD tokenlerinizi POLYPAD tokeni için değiştirebilirsiniz”.

Piyasa değeri halen oldukça düşük ve Kenny ciddi bir ralli bekliyor.

STEPN (GMT)

STEPN, eğlenceli sosyal unsurlara ve oyunlaştırma tasarımına sahip bir Web3 yaşam tarzı uygulamasıdır. Açık havada gezerek günlük olarak GST kazanabilirsiniz. Elbette bunun için öncelikle NFT tabanlı ayakkabılardan bir adet edinmeniz gerekiyor. Her ayakkabının farklı özellikleri ve güçlü yönleri bulunuyor.

“Yaptıkları şey zindeliği yeniden tasarlamaya çalışmaktır, bu nedenle Step Uygulaması fitness hedeflerini metaverse artırılmış gerçeklik ve blok zincirinde lider teknoloji tarafından desteklenen gelire dönüştürüyor. Halihazırda kaydolmuş 60.000’e yakın kişi var. Bu heyecan verici bir proje çok erken aşamada”.

Coner Kenny, bu altcoin için de daha güçlü bir rallinin başlamasını bekliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.