2021’de-milyarderler-tarafindan-yapilan-en-iyi-kripto-tahminleri

2021’de Milyarderler Tarafından Yapılan En İyi Kripto Tahminleri

Bu yıl kripto paraların fiyatına dair sayısız tahmin yapıldı. Bunların büyük çoğunluğu hüsranla sonuçlandı. Ancak başarıya ulaşan yorumlar da var. Gelin geride bıraktığımız 2021 yılında kripto paralarla alakalı tahminlerde bulunan milyarderleri ele alalım ve başarı durumlarını inceleyelim.

En İyi Kripto Fiyat Tahminleri

Bazı milyarderler, 2021’de kripto para piyasası hakkında bazı öngörülü tahminlerde bulundular. Bunlar bizim en iyi tahminler grubumuzu oluşturuyor. Sırasıyla hatırlayalım.

Dogecoin (Barry Silbert)

8 Mayıs’ta, Elon Musk’ın “Saturday Night Live” programı büyük FOMO oluşturmuştu. Digital Currency Group’un CEO’su Barry Silbert, bugünlerde Twitter hesabını kullanarak takipçilerine önemli bir uyarı yayınladı. Dogecoin sahiplerini karlarını Bitcoin’e çevirmeye çağırdı. Silbert’in tweet’inden bu yana 24 saat içinde @ düştü ve henüz toparlanmadı.

Bitcoin (Elon Musk)

22 Ekim’de Elon Musk, bir çiftin yatakta yatarken ve 69.000 dolardan Bitcoin fiyatını gösteren bir ekrana baktığını resmeden bir meme yayınladı. En büyük kripto para birimi, 10 Kasım’da bu fiyat seviyesine ulaştı ve ironik bir şekilde 2021 zirvesi oldu.

Solana’yı 3 Dolardan Satın Almak (Sam Bankman-Fried)

Viral bir tweet’te, kriptodaki en zengin adam olan FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Ocak ayında Solana’nın (SOL) 3 dolarda aşırı değerli olduğunu iddia eden eleştirmenlere geri döndü. Yılın en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri, bu çağrıdan bu yana şaşırtıcı bir şekilde %5,733 arttı.

Bitcoin ETF (Mike Novogratz)

Şubat ayında Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, ilk Bitcoin borsasında işlem gören fonun bu yıl ABD’de başlatılacağını doğru bir şekilde tahmin etti. ABD düzenleyicileri, yalnızca vadeli işlem tabanlı bir Bitcoin ETF‘yi onaylamayı başarırken, endüstri spot versiyonu için heyecanla beklemeye devam ediyor. Novogratz ayrıca dördüncü çeyrekte bir Bitcoin rallisini doğru bir şekilde tahmin etti.

Çin’in Bitcoin yasağını görmezden gelmek (Michael Saylor)

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Çin’in Bitcoin yasağının ciddiyetini küçümsediğinde ve bunun Bitcoin’e gerçekten fayda sağlayacağını iddia ettiğinde dikkat çekti. ABD şimdi dünyanın en büyük madencilik merkezi olarak ortaya çıktı ve “Çin FUD” a son verdi. Bu ayın başlarında, Bitcoin ağı da hash hızının yeni rekor seviyelere yükselmesiyle her zamankinden daha güçlü hale geldi.