200x-yapti!-bu-altcoin-fiyati-gate-io-listelemesiyle-firladi

200x Yaptı! Bu Altcoin Fiyatı Gate io Listelemesiyle Fırladı

200x Yaptı! Bu Altcoin Fiyatı Gate io Listelemesiyle Fırladı

Popüler kripto para borsası Gate.io gün içerisinde yeni bir altcoin’i listeledi. Bu altcoin listelemenin hemen ardından yaklaşık 200 kat artış yakaladı.

Hero Arena (HERA) Fiyatı Uçtu

Gate.io sabah saatlerinde yeni bir altcoin’i platformunda listeledi. Borsa Hero Arena‘yı listemesinin ardından fiyat inanılmaz bir şekilde yükselişe geçti. Öyle ki fiyat 0.015 dolarlık çıkış fiyatından 2.9 dolara kadar yükseldi. HERA’daki bu fiyat artışı yaklaşık olarak 200x’e eşit.

Kripto para birimi hızlı fiyat artışının ardından 1 dolar bandına geriledi ve şu anda bu seviyelerde hareket ediyor.

İçeriğin kaleme alındığı sırada HERA, Gate.io’dan alınan verilere göre g00’lük bir artış yakaladı ve şu anda 1.09 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Hero Arena (HERA) Nedir?

Hero Arena, Dota2 oyunundan esinlenen blok zincir üzerine kurulmuş bir metaverse RPG oyunudur. Her biri kendi güçlü ve zayıf yönleri olan 5 farklı fraksiyona sahip fütüristik bir dünya. Oyuncular, daha sonra kampanya modunda ilerlemek ve düşmanlara karşı savaşmak için kullanılabilecek kahramanları toplayabilir. Savaş alanında oyuncular düşmanlarınızdan kazanç elde edebilirler.

Oyunda 5 ayrı ırktan 20 bin adet eşsiz NFT karakteri bulunuyor. Warlord, Undead, ELF, ORC ve Beast. NFT Marketinde oyuncular HERA Tokeni ile karakter alım satımı yapabilir. Oyuncular oyun görevlerini yerine getirerek HERA tokeni ile ödüllendirilirler. Oyuncular oyun dışındayken bile altın kazanabilir altını HERA Tokeni ile takas edebilirler. Oyuncular 3 kahramandan oluşan bir ekip kurarak rakiplere karşı gerçek zamanlı savaşabilir. Diğer Playto Earn oyunlarını aksine kullanıcılar karakter satın almadan görevleri yerine getirerek ödül kazanabilir.