2-yil-evvelden-bugunu-bilen-analist:-bitcoin-24-saat-icinde-10000-dolar-patlayacak!-–-mahsup.net

2 Yıl Evvelden Bugünü Bilen Analist: Bitcoin 24 Saat İçinde 10.000 Dolar Patlayacak! – Mahsup.net

Başarılı Bitcoin ve altcoin öngörüleriyle büyük takipçilerini bir araya getiren tanınmış kripto stratejisti Kaleo, yeni tahminlerini paylaşıyor. Kaleo, Bitcoin’in 24 saatlik bir zaman dilimi içinde katlanarak yükselmek için olgun göründüğünü söylüyor.

Kaleo: Bitcoin tek bir günde 10.000 dolar patlayacak!

Yeni bir tweet’te sektörde “Kaleo” olarak bilinen analist, 115.500 takipçisine, önde gelen kripto paranın “günlük olarak 10.000 dolarlık devasa bir mum basmasının” sadece bir zaman meselesi olduğunu söylüyor. Analistin Bitcoin için dikkat çekici yükseliş beklentisi, lider kripto para birimi için uzun vadeli fiyat hedefini açıkladıktan sonra geliyor.

Kripto stratejistine göre, mevcut Bitcoin fiyat hareketi, Aralık 2020’de Bitcoin 20.000 doların üzerine çıkmadan önce ona yatay konsolidasyonu hatırlatıyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu an bulunduğumuz yerden tüm zamanların en yüksek seviyesine 20.000 doların üzerine çıkın. Bu düşük oynaklıktan kurtulma dürtüsünden yararlanmazsanız, bunu başaramazsınız.

Kaynak: Kaleo/Twitter

Usta analist Kaleo: Bitcoin fiyatı uzun vadede 200.000 doları görecek

Bitcoin’i Kasım 2020’de kabaca 13.000 dolardan 2021’in başlarında 40.000 doların üzerine çıkaran fiyat hareketine bakıldığında Kaleo, modeli kopyalıyor ve yaklaşık 200.000 dolarlık devasa bir hedefi ortaya çıkarmak için BTC’nin mevcut piyasa yapısının üzerine yerleştiriyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin…. BTC özlemlerin long…

Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor. Kaleo’nun bunlar dışında başka başarılı kripto para tahminleri de var.

Kaynak: Kaleo/Twitter

Willy Woo: BTC arz sıkıntısını ateşledikçe 2 milyon dolardan işlem yapacak

Kaleo, Bitcoin arz tarafında bir krizin ortasında olduğu için iyimser bir çağrı yapıyor. On-chain analist Willy Woo’da benzer bir tahmin yapıyor. Analist, Bitcoin’in 200.000 doların çok ötesine geçeceğine ve kurumsal yatırımcılar benzeri görülmemiş bir BTC arz sıkıntısını ateşledikçe 2 milyon dolardan işlem yapacağına inanıyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunu, tipik olarak insanların kripto paralarını speküle ettiği veya satın aldığı ve sattığı borsalardan çıkan kripto paraların akışını takip ederek görebiliriz… Bir kısmı spekülasyon için tahsis edilmiş, bir envanterleri var. Bu envanterin eşi görülmemiş miktarda tükendiğini gördük. 2017 boğa piyasasına dönüp bakarsanız, envanterin beş ayda tükendiğini gördük ve bu, 2017 boğa piyasasını başlangıçta yaklaşık 1.000 dolardan 1.500 dolara yükseltmek için yeterliydi. Tükenme sona erdi ve şimdi Lehman’ın 12 aylık envanter tükenmesinin yaşandığı bu bölgedeyiz.

2 Yıl Evvelden Bugünü Bilen Analist: Bitcoin 24 Saat İçinde 10.000 Dolar Patlayacak! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.