2-yil-evvelce-bugunu-bilen-analist:-cardano,-dogecoin-ve-litecoin-bu-duzeylere-gidiyor!-–-mahsup.net

2 Yıl Evvelce Bugünü Bilen Analist: Cardano, Dogecoin ve Litecoin Bu Düzeylere Gidiyor! – Mahsup.net

Önde gelen bir kripto analisti ve trader’ı olan Kaleo, Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Dogecoin (DOGE) için yükseliş yollarını çiziyor. Usta analist, bu altcoin projelerinin göreceği devasa seviyeleri sıralıyor.

Kaleo: Cardano’da yüzde 70’in üzerinde bir artış geliyor!

Başarılı tahminleri olan usta analist Kaleo, gelişmekte olan akıllı sözleşme platformu Cardano‘nun (ADA) yükselişe geçmeye hazır göründüğünü söylüyor. Kaleo, ADA’nın BTC çiftinde mevcut seviyelerden 0.00004’e p’in üzerinde bir artış göstereceğini tahmin ediyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA’dan 4.000 Satoshi’ye…

Kaynak: Kaleo

Kaleo: Bitcoin forku Litecoin için 1.000 dolar yakında!

Kaleo’nun izlediği bir diğer altcoin projesi ise önümüzdeki haftalarda üç katına çıkma şansı olduğuna inandığı Bitcoin forku Litecoin’dir. Kripto para şu anda 18 milyar dolarlık piyasa değeri ile 271 dolar civarında işlem görüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LTC. Litecoin planını hatırlayın. 1.000 dolar yakında.

Kaynak: Kaleo

Kaleo: Dogecoin 0,80 dolar ve üzeri için yeterince iyi görünüyor

Analist, yükselişinin bir sonraki ayağına başlamadan önce LTC’ye yatırım yapmak isteyenler için 305 dolar seviyesinin güzel bir giriş noktası sağlayabileceğini ekledi. Bununla birlikte kripto para, yazım sırasında 271 dolardan işlem gördüğü için 305 dolarlık teklifin altına düştü. Başka bir Bitcoin forku olan Dogecoin, bu hafta son yedi günde yaklaşık @0 artışla sert bir şekilde yükseldi. 

Hızlı yükselişine rağmen Kaleo, kripto para için tankta gaz kaldığına inanıyor. Analist DOGE fiyatının 0,80 dolara ulaşabileceğini ve bugünkü değerinden BTC’ye karşı yüzde 122’den daha fazla artacağını belirtiyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DOGE… Tam gönderme için son bir ayak kaldı. 1,00 doları tam olarak vurmayabilir, ancak 0,80 dolar ve üzeri için yeterince iyi görünüyor…

Kaynak: Kaleo

Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Ayrıca analist, bazı başarılı altcoin tahminlerine de imza attı. Bu başarılı tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor.

2 Yıl Evvelce Bugünü Bilen Analist: Cardano, Dogecoin ve Litecoin Bu Düzeylere Gidiyor! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.