15-analist-6-buyuk-kripto-para-icin-nisan-ortasini-isaret-etti

15 analist 6 büyük kripto para için Nisan ortasını işaret etti

Bitcoin’in 48 bin dolara yükselmesinin ardından hareketini devam ettirememesi ve yeniden 45 bin dolar altına geri çekilmesi, analitik firması Finder’ın analistlerinin kısa vadede daha olumlu bir bakış açısına sahip olmasını sağladı. Analistler, “kripto tahmin paneli”nde Bitcoin için “çok olumlu” görüş açısına sahip olduklarını dile getirdiler.

Bitcoin ‘Olumlu’dan ‘Çok olumlu’ya döndü

Geçtiğimiz haftaki tahmin panelinde Bitcoin için “olumlu” görüş açısına sahip olan Finder analistleri, bu hafta görüşlerini “Çok olumlu”ya çevirdiler. Ethereum’da ise geçen hafta “Az olumlu” olan yorumlar bu hafta “Olumlu”ya döndü. Birçok kripto para için geçen haftaya oranla daha iyi bir yol haritası çizilirken Bitcoin ve Ethereum dışındakiler için yapılan değerlendirmeler şu şekilde:

1 haftalık değişim iyi yönde

Dogecoin’de olumsuz olan bakış açısı bu hafta ise “Az olumlu”ya döndü. Litecoin’de olumsuzdan nötre dönüşen değerlendirmeler, XRP için de “Az olumsuz”dan “Az olumlu”ya döndü. Geçen hafta Solana için yapılan “Az olumlu” yorumu da bu hafta “Olumlu” olarak değiştirildi.

Finder

“Bitcoin düşüşü AB ile ilgili…”

Bitcoin’deki düşüşün, Avrupa Birliği’nde anonim cüzdanlarla ilgili alınan negatif kararla alakalı olduğu belirtilirken, Ethereum’un ise yeni zirvelere gitmesi için 3500 dolar seviyesini aşması gerektiği yazıldı. XRP için 0.90 dolar seviyesinin kritik olduğu değerlendirmesi yapılırken, bu fiyat üzerindeki kapanışların daha fazla yükseliş getireceği yazıldı.

Finder Ocak ayında da 33 analiste Bitcoin için yıl sonu tahminlerini sormuş ve çoğu uzman en büyük kripto paranın kendi rekorunu kıracağını düşündüklerini söylemişti.

The post 15 analist 6 büyük kripto para için Nisan ortasını işaret etti appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.