10’dan-fazla-varsayimi-tutan-analist:-bu-2-altcoin-dev-rallinin-esiginde!-–-mahsup.net

10’dan Fazla Varsayımı Tutan Analist: Bu 2 Altcoin Dev Rallinin Eşiğinde! – Mahsup.net

Popüler analist Smart Contracter’e göre, büyük hacimli bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin projesi, 00’lük büyük bir rallinin eşiğinde yer alıyor. Ayrıca Smart Contracter, Ethereum tahminini de paylaşıyor.

Smart Contracter: Popüler altcoin COMP, USD değerinde 3x yapabilir

Başarılı tahminlere imza atan Smart Contracter, 118.000 Twitter takipçisine, Compound (COMP)’un DeFi sektörü ısınırken hem USD hem de Bitcoin‘e karşı büyük bir büyüme için zemin hazırladığını söyledi. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

COMP/BTC bence büyük bir dip yaptı. Buradan BTC’ye karşı 5’lik bir hareket göreceğimizi tahmin ediyorum. BTC yükselmeye devam ederse, COMP USD değerinde 3x gibi olabilir. DeFi sezonu geri döndü bebeğim.

Kaynak: Smart Contracter

Ünlü milyarder Mark Cuban, Compound’u övdü

Compound, kullanıcıların platformda bulunan likidite havuzlarından birine yatırılan teslim edilen kripto varlıkları üzerinde faiz kazanmalarına olanak tanıyan piyasa değerine göre en iyi DeFi borç verme protokollerindendir. Tersine, kişiler kendilerine teminat yatırıldıktan sonra bu havuzlardan borç da alabilirler. Ünlü milyarder ve Shark Tank sunucusu Mark Cuban, Los Angeles’taki Blockchain Zirvesi’nde yaptığı röportajda Compound’u övdü ve DeFi kredi sektörünün önde gelen bir destekçisi olduğunu açıkladı.

Dallas’ın sahibi Maverick, DeFi borç verme ürünlerinin insanların banka ve borç alma yöntemlerini değiştirebileceğine ve geleneksel olarak uzun ve maliyetli olan bir süreci yumuşatabileceğine inanıyor. Maverick konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Borç alabilmem için bankamdan fazla teminat almam gerekiyor. Birini aramalıyım, bir belge yapmalı veya bir şeyi imzalamalıyım. Birden fazla seviyede onaylanması gerekiyor. 10.000 dolar borç alsam bile, sırf bunu ödünç almak için banka hesabında ne kadar para olduğunu bildirmek istemezsin. Yani bir kredi kartına karşı koymazsam ya da sadece bir çek yazmazsam, bu bir güçlüktür. Ve benim için bile ücretler yüzde olarak saçma… Yani, bir kripto paraya sahip olmak istersem Bitcoin, Ethereum, bir stablecoin vb. alabilirim… Sonra kendi bankacılığımı yapabilirim ve çok sürtünmesizdir, basittir ve hızlıdır… Ve sadece bu sürtünme eksikliği benim için oyunu değiştiren şeydir.

Mark Cuban ve Smart Contracter, uzun vadede Ethereum’da yükselişte

Compound ve birçok DeFi projesi, hem Mark Cuban hem de Smart Contracter’ın uzun vadeli yükselişe geçtiği bir varlık olan Ethereum Bloclchain’i üzerine inşa edildi. Smart Contracter, ETH’nin Bitcoin çiftinde patlak verebileceğini belirtiyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH/BTC canavarı her hafta 0,618’de oluşuyor ve aynı zamanda 50 haftalık hareketli ortalamada sıçrama yapıyor. Hala oyunda büyük bir ters kafa ve omuzlar (IHS) modeli ve üç yıllık bir taban var. Doğrudan gözlerimin içine bakın ve bana ETH’nin 2021 için en iyi yatırımlardan biri olmadığını söyleyin.

Kaynak: Smart Contracter

İşte piyasada nam salan Smart Contracter’ın başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, usta analist Smart Contracter birçok başarılı tahmine imza attı. Ünlü analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük BTC çöküşü ve daha fazlasını öngördü. Ayrıca usta analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto para piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü.

Smart Contracter, geçtiğimiz aylarda Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara doğru geri çekilirken  genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti. Usta analist bu tahmininde de haklı çıktı ve altcoin çöküşünü önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten ünlü analist Smart Contracter, bu tahmininde de haklı çıktı. Son olarak analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar ve trader’lar, analistin tahminleri dikkatle izliyor.

10’dan Fazla Varsayımı Tutan Analist: Bu 2 Altcoin Dev Rallinin Eşiğinde! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.