10’dan-fazla-varsayimi-tutan-analist:-bitcoin,-ethereum-ve-bu-altcoin-bu-duzeylere-gidiyor!-–-mahsup.net

10’dan Fazla Varsayımı Tutan Analist: Bitcoin, Ethereum ve Bu Altcoin Bu Düzeylere Gidiyor! – Mahsup.net

“Smart Contracter” adıyla bilinen usta kripto analisti, Ethereum’un tüm zamanların en büyük rallisinin ortasında bir altcoin projesine dikkat çekiyor. Smart Contracter, DeFi projesi Harvest Finance’ında parabolik bir ralli çağrısı yapıyor. Ayrıca analist, Bitcoin ve Ethereum tahminlerini de paylaşıyor.

Smart Contracter: Popüler altcoin Harvest Finance için 1.000 dolar kaçınılmaz!

Yeni bir tweet’te Smart Contracter, DeFi projesi Harvest Finance’ın yerel tokeni olan FARM’ın muhtemelen 00’lük bir ralliyi tetiklemek üzere olduğunu söylüyor. Harvest Finance, kullanıcılara belirli DeFi protokollerinde en yüksek getirili varlıkları otomatik olarak sunmayı amaçlayan otomatikleştirilmiş bir yield farming protokolüdür.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Yazım sırasında Harvest Finance, CoinGecko’ya göre 268 dolardan işlem görüyor. Ancak analist kripto parada, 1.000 doların üzerindeki bir hedefin “kaçınılmaz” olduğunu söylüyor. Popüler analist, FARM için yaptığı tahminden günler önce, Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir şekilde tahmin etti. Geri çekilme sonrasında Smart Contracter, Ethereum’un şu anki 2.050 dolarlık değerinden @ artışa hazır olduğuna inanıyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH’de dip seviyeleirni satın aldınız mı? ABC 0,618 dokunuşunun ardından 2.000-3.000 ABD doları geliyor.

Smart Contracter: Bitcoin (BTC) 70.000 dolara ulaşmaya hazır!

Bitcoin‘e (BTC) gelince Smart Contracter, dünyanın önde gelen kripto para biriminin kısa süre içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine, muhtemelen 70.000 dolara ulaşmaya hazır olduğunu söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir haftalığına küçük bir tatile çıkıyorum, bu yüzden benden mesaj yok. Potansiyel olarak erken bir hafta IHS (ters baş ve omuzlar) kurulumunun geliştiğini düşünüyorum, ancak bana göre en düşük 51.000 dolardır.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

İşte piyasada nam salan Smart Contracter’ın “nokta atışı” tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, ünlü analist Smart Contracter birçok başarılı tahmine imza attı. Başarılı analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük BTC çöküşü ve daha fazlasını öngördü. Ayrıca usta analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto para piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü.

Smart Contracter, geçtiğimiz aylarda Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara doğru geri çekilirken  genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti. Usta analist bu tahmininde de haklı çıktı ve altcoin çöküşünü önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten ünlü analist Smart Contracter, bu tahmininde de haklı çıktı. Son olarak analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminleri dikkatle izliyor.

10’dan Fazla Varsayımı Tutan Analist: Bitcoin, Ethereum ve Bu Altcoin Bu Düzeylere Gidiyor! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.