10’dan-fazla-varsayimi-tutan-analist:-alin,-bu-2-altcoin-bomba-geliyor!-–-mahsup.net

10’dan Fazla Varsayımı Tutan Analist: Alın, Bu 2 Altcoin Bomba Geliyor! – Mahsup.net

“Smart Contracter” ismiyle bilinen usta kripto analisti ve trader’ı, bir Ethereum tabanlı altcoin projesinin patlamaya hazır olduğunu tahmin ediyor. Ayrıca usta analist, takipçilerine ikinci en büyük kripto paranın önümüzdeki aylarda yükselmeye devam edeceğini tahmin ederken daha fazla Ethereum (ETH) satın almalarını söylüyor.

Smart Contracter: Ren’de büyük bir çantam var! Bu altcoin fırlayacak

Başarılı analist Smart Contracter, bir dizi tweet, patlayacağına inandığı bir altcoin projesini açıkladı. Smart Contracter, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Ren’in, düzeltme dalgasını yeni tamamladığını ve şimdi yükseliş trendini yeniden başlatmaya hazırlandığını belirtiyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

REN’den güzel boğa koşusu. Yüksek ve düşük zaman dilimleri bana bunun bir dip olduğunu ve rekor seviyelere ulaşmak istediğimizi söylüyor. Bende bu kripto paradan büyük bir çanta var. Bullish geçersiz kılma: 0,80 dolar.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: Ren’in patlaması sadece zaman meselesi…

Ren, kripto para birimlerinin Blockchain’ler arasında aktarılmasına izin veren açık bir protokoldür. Proje, kullanıcıların merkezi olmayan finansmanı benimsemesini ve buna yatırım yapmasını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Kullanıcılar, üçüncü bir tarafa güvenmek zorunda kalmadan kripto varlıklarını taşıyabilir, takas edebilir, ödünç verebilir veya ödünç alabilir. Elliott Wave analisti, düşük zaman dilimine bakıldığında Ren’in bir kopuş için hazırlandığına inanıyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ren’in patlaması an meselesi…. 4 saatlik bu yeniden birikim gerçekten çekici görünüyor.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: Daha fazla Ethereum (ETH) satın almalısın!

Elliott Wave teorisi, dalgalar halinde ortaya çıkan kalabalık psikolojisini tanımlayarak gelecekteki fiyat hareketini tahmin etmeye çalışan bir teknik analiz yöntemidir. Usta analist ayrıca, takipçilerine ikinci en büyük kripto paranın önümüzdeki aylarda yükselmeye devam edeceğini tahmin ederken daha fazla Ethereum (ETH) satın almalarını söylüyor.

Geçtiğimiz ayın sonlarından itibaren ETH, Bitcoin’den daha iyi bir performans sergiliyor ve kral kripto paranın kripto piyasasındaki hakimiyetinin Mart ayındaki c’lük yüksek seviyeden V’nın altına düşmesine katkıda bulunuyor. Lark Davis gibi bazı analistlerde benzer görüşler dile getiriyor ve ETH’nin gücü ile altcoin’lerin patlayacağını vurguluyorlar. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin hakimiyeti bu kadar düşerse, Ethereum 3.000 dolara gidecek ve büyük kripto para birimlerinin çoğu 2-5x kazanç sağlayacak ve orta büyüklükteki kripto para birimlerinin çoğu 10-20x kazanç sağlayacak. Ayrıca tüm küçük ölçekli kripto paralar işe yarayacak ve 50.100x kazanç sağlayacak.

İşte piyasada nam salan Smart Contracter’ın başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, usta analist Smart Contracter birçok başarılı tahmine imza attı. Ünlü analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük BTC çöküşü ve daha fazlasını öngördü. Ayrıca usta analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto para piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü.

Smart Contracter, geçtiğimiz aylarda Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara doğru geri çekilirken  genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti. Usta analist bu tahmininde de haklı çıktı ve altcoin çöküşünü önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten ünlü analist Smart Contracter, bu tahmininde de haklı çıktı. Son olarak analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar ve trader’lar, analistin tahminleri dikkatle izliyor.

10’dan Fazla Varsayımı Tutan Analist: Alın, Bu 2 Altcoin Bomba Geliyor! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.